pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Patrol

Autor książki:

Ann Aguirre

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788324143863
ISBN: 978-83-241-4386-3
Data: 2012-11-21
Cena wydawcy: 34.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ciąg dalszy bestsellera Enklawa nagrodzonego RITA Award dla najlepszej powieści dla młodzieży 2012 Znajdziecie to wszystko, co najlepsze w bestsellerach Metro 2033 i Igrzyska śmierci.

Amazon Dziewczyna urodzona w ciemności musiała uciekać z podziemnej enklawy - żeby przeżyć.

Teraz przekona się, że na Powierzchni może stracić coś więcej, niż życie...

Świat Karo się zmienił, odkąd wraz z Cieniem wyszła na Powierzchnię. Tam na dole, w enklawie pośród podziemnych tuneli, była Łowczynią, doświadczoną, niebezpieczną wojowniczką. Dla mieszkańców osady, w której teraz znaleźli schronienie, jest zwykłą nastolatką i musi się uczyć - szyć i gotować jak inne dziewczęta. Ona, która potrafi tylko walczyć...

Ale nie to jest najgorsze. Cień - tajemniczy chłopak, z którym połączyło ją tak wiele podczas niebezpiecznej wędrówki - odsuwa się od niej coraz bardziej.

Samotna i nieszczęśliwa Karo zgłasza się do patrolu, który sprawdza, czy Dzicy - krwiożercze potwory polujące na ludzi - nie zagrażają pracującym na polach za murem enklawy. To było zawsze łatwe, rutynowe zadanie. Ale na górze, tak jak i na dole, wszystko się zmieniło. Dzicy stali się sprytniejsi. Obserwują. Czekają. I planują atak, którego ma nie przeżyć nikt w nowej enklawie Karo...

Książka "Patrol" - Ann Aguirre - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2012 r.