pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Papierowy Pałac

Autor książki:

Miranda Cowley Heller

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367054423
ISBN: 978-83-6705-442-3
Data: 2022-02-22
33.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka Reese s Witherspoon Book Club, która momentalnie stała się bestsellerem New York Timesa!
Jest idealny lipcowy poranek. Elle, pięćdziesięcioletnia, szczęśliwie zamężna matka trójki dzieci, budzi się w Papierowym Pałacu - rodzinnym, ulubionym miejscu, w którym zawsze spędzała lato. Jednak ten dzień zaczyna się zupełnie inaczej. Ostatniej nocy Elle i jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa Jonas wymknęli się na zewnątrz i po raz pierwszy w życiu uprawiali ze sobą seks.

W ciągu kolejnych dwudziestu czterech godzin Elle będzie musiała zdecydować, czy wybrać życie, które stworzyła ze swoim ukochanym mężem, czy zacząć od nowa z Jonasem - jej wielką miłością, o czym zawsze marzyła. Przeszłość i bolesne wspomnienia powracają do nich obojga. Gdyby nie doszło do tragicznego wydarzenia zmieniającego bieg ich żyć na zawsze, wszystko potoczyłoby się inaczej.

Miranda Cowley Heller w piękny sposób portretuje doświadczenia, które doprowadziły Elle do obecnej chwili. Wraz z nią przechodzimy przez liczne rozterki i jesteśmy świadkami podejmowanych przez nią - niejednokrotnie trudnych - decyzji. Działający na emocje i niszczący wewnętrznie Papierowy Pałac przedstawia napięcie między pożądaniem a godnością, obrazuje nadużycia wobec najmłodszych i zbrodnie patologicznych rodzin. Niezwykła proza.

Byłam całkowicie zanurzona w tej pędzącej narracji, która płynnie splatała przeszłość i teraźniejszość. Myślę, że pokochacie ten tytuł! - Reese Witherspoon
Papierowy pałac zatapia nas głęboko w żywym, letnim krajobrazie, w losach rodziny i prywatnej, wieloletniej historii miłosnej, która trzyma w napięciu od początku do końca - Meg Wolitzer, autorka książek Żona oraz Ich siła
Pełna napięcia, sugestywna opowieść - Observer

Książka "Papierowy Pałac" - Miranda Cowley Heller - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.