pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Panny młode. Wiosna
Tytuł książki:

Panny młode. Wiosna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788365843159
ISBN: 978-83-6584-315-9
Data: 2018-02-15
24.49  39.00  14.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Marcowa panna młoda
Susannę Truitt dzielą trzy tygodnie od wstąpienia do rodziny królewskiej. Wkrótce wyjdzie za mąż za władcę Królestwa Brightonii, Nathaniela II. Kiedy jednak rząd nalega, by zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa, a rodzina i przyjaciele nie mogą zaangażować się w przygotowanie uroczystości, Susanna zaczyna wątpić, czy to małżeństwo rzeczywiście jest jej pisane.

Kwietniowa panna młoda
Przyszła panna młoda, Stella Carson, nie może się już doczekać dnia, w którym poślubi żołnierza Marshalla Hendersona. Jednakże gdy Marshall wraca do rodzinnej Luizjany, staje się dla nich obojga jasne, jak bardzo się zmienił.

Do ślubu zostało już tylko kilka tygodni, a Stella i Marshall muszą wybierać: małżeństwo zbudowane na przeszłości i wierze w dawną miłość czy przyszłość całkowicie inna niż ta, którą wyobrażała sobie Stella.

Majowa panna młoda
Ellie Martin, dziewczyna wiejskiego pochodzenia mieszkająca w Atlancie, przez całe życie marzyła o tradycyjnym weselu, ale brakuje jej kluczowego składnika, by wypełnić plany na przyszłość: kandydata na pana młodego. I wtedy Ellie poznaje Graya Whitby?ego - na dodatek na ślubie. Kiedy jednak dziewczyna ryzykuje swoją własną przyszłość dla dobra siostry, Gray obawia się, że zawsze będzie na drugim miejscu. Czy Ellie i Gray odnajdą wspólną drogę pośród osądów i wymagań stawianych przez innych, czy ich romans zakończy się, zanim zaczął się na dobre?

Książka "Panny młode. Wiosna" - Rachel Hauck, Lenora Worth, Meg Moseley - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.49 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Spojrzę ja w okno... - okładka książki

Spojrzę ja w okno...

Sergiusz Piasecki
Jabłuszko - okładka książki

Jabłuszko

Sergiusz Piasecki
Ogród Zuzanny. Tom 3. Warto walczyć - okładka książki

Ogród Zuzanny. Tom 3. Warto walczyć o tę miłość

Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska
Różany cz. 1 - okładka książki

Różany cz. 1

Bogna Ziembicka