pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przed zmierzchem/Obsesja. PAKIET
Tytuł książki:

Przed zmierzchem/Obsesja. PAKIET

Autor książki:

Nora Roberts

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edipresse
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1088 s.
Wymiar: 215x153 mm
EAN: 9788381179096
ISBN: 978-83-8117-909-6
Data: 2021-03-03
Cena wydawcy: 36.32 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
Zaufaj jej - okładka książki
Zaufaj jej 26.92 zł

Pakiet składa się z książek:
- Przed zmierzchem
- Obsesja

Przed zmierzchem
Miłość. Kłamstwa. Morderstwo.
Wiele może się wydarzyć...
PRZED ZMIERZCHEM.
Bodine Longbow jest szefową ośrodka wypoczynkowego na ranczu w Montanie. Choć jest bardzo mocno skupiona na pracy, to najważniejsza jest dla niej rodzina i ludzie, którzy ją otaczają, wśród których dorastała. Dlatego gdy jedna z jej pracownic zostaje znaleziona martwa, Bodine bardzo to przeżywa i chce pomóc w wyjaśnieniu jej śmierci. Ale sprawy przybierają coraz gorszy obrót w pobliżu ośrodka ktoś napada i zabija kolejną młodą kobietę, a miejscowy szeryf nie jest w stanie wytropić zabójcy. Czy te sprawy łączą się z historią Alice, ciotki Bodine, która zaginęła 25 lat wcześniej.
W tym samym czasie w życie Bodine ponownie wkracza Callen Skinner, przyjaciel z dzieciństwa, a zarazem jej pierwsze dziewczęce zauroczenie. Mężczyzna wraca w rodzinne strony po długoletnim pobycie w Kalifornii. Przywozi ze sobą konia o imieniu Zmierzch, który słynie z wyjątkowych umiejętności. Jak Bodine upora się z romantycznymi wspomnieniami z dawnych lat Czy znów spojrzy na Callena przychylnym okiem i pozwoli mu się do siebie zbliżyć Czy pomoże im w tym Zmierzch

Obsesja
Naomi Carson to młoda kobieta po traumatycznych przejściach, której dzieciństwo rozstało rozdarte przez szokującą zbrodnię. Mogło ją to zniszczyć, ale Naomi znalazła w sobie siłę, by przetrwać, i poświęciła się swej pasji - fotografii, dzięki której mogła jeździć po całym świecie i robić zdjęcia.
Teraz jednak postanowiła wreszcie zapuścić korzenie. Piękny stary dom na skarpie wymagał remontu, ale Naomi poznała w miasteczku nowych przyjaciół, którzy zgodzili się jej pomóc, między innymi Xandera Keatona - przystojnego, irytującego mężczyznę, zdeterminowanego, by zdobyć jej serce.
Gdy jednak Naomi zaczyna planować przyszłość, dogania ją przeszłość. Ktoś w miasteczku zna jej przerażającą tajemnicę - i nie pozwoli jej o tym zapomnieć. Naomi musi odkryć tożsamość swego prześladowcy, zanim będzie za późno.

Książka "Przed zmierzchem/Obsesja. PAKIET" - Nora Roberts - oprawa miękka - Wydawnictwo Edipresse. Książka posiada 1088 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Nora Roberts - autor m.in.: