pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pakiet orzechowy: To będą piękne święta / Spełnione życzenia

Autor książki:

Karolina Wilczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 600 s.
EAN: 9788366657595
ISBN: 978-83-6665-759-5
Data: 2020-11-13
41.62  54.90  13.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

To będą piękne święta
Jagodno to urokliwa miejscowość położona w Górach Świętokrzyskich, gdzie smaki życia odmieniają się przez wszystkie przypadki. Z jego mieszkankami doświadczamy na równi radości i smutku, miłości i nienawiści, namiętności i samotności. W nadchodzące święta splotą się losy wielu kobiet, bo wszystkim nam towarzyszą podobne uczucia i pragnienie szczęścia. Każdej z bohaterek poświęcony jest osobny rozdział. Poznamy je bliżej i będziemy mogły poczuć się jak jedna z nich!
Ta książka to nie tylko poruszający literacki prezent dla ciebie lub bliskiej osoby, zawiera także kolorowe zdjęcia i praktyczne porady! Razem z bohaterkami oraz czytelniczkami Stacji Jagodno przygotuj niepowtarzalne dekoracje według zawartych w każdym rozdziale instrukcji. Poznaj sekrety, dzięki którym stworzysz idealną broszkę na prezent, świąteczne ozdoby na stół czy piękne szydełkowe gwiazdki.

Spełnione życzenia
Czy wierzysz w magię wigilijnej nocy? Czy szept twojego życzenia przemienił się kiedyś w rzeczywistość?
Wyobraź sobie dziewczynkę, której ludzie ofiarowują swoje historie. Nie przypuszczają, że słowa wypowiadane na głos mogą wpływać na ich przyszłość. Historia jak z bajki? W święta to możliwe! Tylko że marzenia mogą żyć swoim życiem i nie zawsze spełniają się w taki sposób, jak to sobie zaplanowaliśmy. Czasami los zgotuje nam zupełnie inną historię...

Razem z bohaterami najnowszej książki Karoliny Wilczyńskiej poczuj siłę życzeń wypowiadanych u progu Bożego Narodzenia. A Ty, o czym dziś marzysz?

Książka "Pakiet orzechowy: To będą piękne święta / Spełnione życzenia" - Karolina Wilczyńska - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 600 stron i została wydana w 2020 r. Cena 41.62 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]