pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Niewierny - okładka książki
Niewierny pozycja dostępna
»
»
»
Pakiet Mężczyzna, kobieta i dziecko/Kroniki rodzinne/Francuzki nie...
książka:

Pakiet Mężczyzna, kobieta i dziecko/Kroniki rodzinne/Francuzki nie tyją

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 836 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9781373592262
ISBN: 13-7359-226-5
Data: 2009-06-04
Cena wydawcy: 55.00 złpozycja niedostępna

Pakiet Mężczyzna, kobieta i dziecko/Kroniki rodzinne/Francuzki nie tyją - Tony Parsons, Erich Segal, Mireille Guiliano - opis książki:

Mężczyzna, kobieta i dziecko - Niemal doskonałe małżeństwo Roberta Beckwitha, profesora statystyki na MIT, zostaje wystawione na ciężką próbę. Kobieta, z którą miał kiludniowy romans podczas służbowego wyjazdu do Paryża, nieoczekiwanie ginie w wypadku - i zostawia mu syna, dziwięcioletniego Jean-Claude`a. Kroniki rodzinne - Cat, Jessica i Megan zostały w dzieciństwie porzucone przez matkę. Dzięki temu wychowały się na silne, niezależne kobiety, które dokładnie wiedzą, czego pragną. Wszystkie trzy przekonają się, jak trudno jest dotrzymać wierności własnym przekonaniom. Francuzki nie tyją - Wśród wyjątkowych osiągnięć francuskiej cywilizacji jeden wspaniały triumf pozostaje praktycznie nieznany - fakt, że Francuzki nie tyją. Pomimo, iż jedzą do woli, uchodzą im na sucho najgorsze zbrodnie gastronomiczne.

Książka „Pakiet Mężczyzna, kobieta i dziecko/Kroniki rodzinne/Francuzki nie tyją” - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros.

Książka posiada 836 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Pakiet Mężczyzna, kobieta i dziecko/Kroniki rodzinne/Francuzki nie..."
Tony Parsons, Erich Segal, Mireille Guiliano - autor m.in.:
Mężczyzna i chłopiec - okładka książki
Mężczyzna i chłopiec Tony Parsons;