pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zło czai się na szczycie / Morderstwo w hotelu kattowitz / Trup w sanatorium. Seria: Kryminał pod psem. PAKIET

Autor książki:

Marta Matyszczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 928 s.
Wymiar: 123x194 mm
EAN: 9788327159823
ISBN: 978-83-271-5982-3
Data: 2019-12-13
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:


W pakiecie:
- „Zło czai się na szczycie”:
Detektyw Szymon Solański bawi się na weselu w Zdrojowicach. Na moment wymyka się z uroczystości i trafi a na teren budowy kolejnego budynku hotelu. W świeżo wylanych fundamentach odkrywa ciało. Ktoś zamordował miejscowego aptekarza! Właściciel hotelu, którego interes jest zagrożony, zleca Solańskiemu odnalezienie mordercy. W śledztwo włącza się Róża Kwiatkowska, a i kundelek Gucio tu i ówdzie wetknie swój nos. W tej malowniczej beskidzkiej wiosce każdy zna każdego, a mieszkańcy niechętnie zdradzają swoje tajemnice. Dla Szymona ta sprawa jest tym trudniejsza, że to właśnie w Zdrojowicach zginęła w pożarze jego żona...

- „Morderstwo w Hotelu Kattowitz”:
Pewnej grudniowej nocy w hotelu Kattowitz zostaje zamordowana DJ Dzidzia – rodzima gwiazdka pop, która na skutek zaskakującego zbiegu okoliczności była zmuszona zakwaterować się w podrzędnym hotelu tuż przed swoim niedoszłym koncertem. Rusza dochodzenie, które zaprowadzi detektywa Szymona Solańskiego, dziennikarkę Różę Kwiatkowską oraz psa Gucia w świat szołbiznesu, celebrytów i internetowych hejterów. Przemierzając katowickie ulice, natrafią na ślad mordercy, ale po drodze będą musieli uporać się też z problemami w życiu osobistym.

- „Trup w sanatorium”:
W świnoujskim sanatorium zostaje popełnione morderstwo. Traf chce, że w uzdrowisku zjawia się Szymon Solański, prywatny detektyw. Wraz z dziennikarką Różą Kwiatkowską wybrali się właśnie na pierwsze wspólne wakacje. Nie będzie im jednak dane wypocząć. Solański przyjmuje zlecenie odnalezienia zabójcy, a w śledczej pracy towarzyszy mu kundelek Gucio. Sprawa śmierci kuracjuszki zatacza coraz szersze kręgi, by w końcu sięgnąć dramatycznych wydarzeń gorącego lata 1977 roku. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze światem donosicieli, festiwalowej bohemy i z osobistymi porachunkami, które przyniosą krwawe skutki .

Książka "Zło czai się na szczycie / Morderstwo w hotelu kattowitz / Trup w sanatorium. Seria: Kryminał pod psem. PAKIET" - Marta Matyszczak - oprawa Miękka - Wydawnictwo Dolnośląskie. Książka posiada 928 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]