pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Niebezpieczna gra
Niebezpieczna gra 24.81 zł pozycja dostępna!
książka:

Kryminał na wesoło. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficynka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 712 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788365891174
ISBN: 978-83-6589-117-4
Data: 2017-10-20
pozycja niedostępna

Kryminał na wesoło. PAKIET - opis książki:

Kryminał na wesoło
Kiedy masz ochotę na uśmiech i dobrą zabawę
Ostatnią kartą jest śmierć - Anna Klejzerowicz
Weronika Daglewska, dziennikarka i autorka rubryki kryminalnej, postanawia zrobić sobie prezent - idzie do wróżki, by ta przepowiedziała jej, co ją czeka w życiu. Ekscentryczna wróżka Semiramida po rozłożeniu tarota ostrzega ją przed niebezpieczeństwem. Nieprzekonana i sceptyczna Weronika wraca do domu, by po paru miesiącach usłyszeć przez radio, że wróżka zginęła, wypadając z okna. Weronika od razu podejrzewa, że coś jest nie tak. Utwierdza ją w tym przekonaniu mąż wróżki, który prosi ją o odkrycie mordercy żony. Dziewczyna, której największym marzeniem jest posiadać agencję detektywistyczną, przyjmuje zlecenie. I tak rozpoczyna swoje pierwsze w życiu prawdziwe śledztwo. Co ją na tej drodze czeka? Gdzie kryje się bezlitosny morderca? I jakie w tym wszystkim znaczenie ma tarot?
Wyszedł z domu i nie wrócił - Iwona Mejza
Podwójny nieboszczyk? Czemu nie?
Praca w Komendzie Powiatowej w Oświęcimiu toczyła się leniwie, kiedy zaaferowany stażysta Buciek przybiegł z sensacyjną informacją o znalezieniu na cmentarzu parafialnym "podwójnego nieboszczyka". Do rozwiązania sprawy przystępuje doborowa ekipa policjantów z komisarzem Sławomirem Ożegalskim na czele. Nie wiedzą, że tym samym rozpoczynają swoje najciekawsze dochodzenie, którego tropy doprowadzą ich do wydarzeń sprzed ponad dwudziestu lat.

Testament Eleonory - Artur Grabowski
Thomas Michel, młody dziennikarz z Görlitz, dowiaduje się, że jego dobra znajoma Eleonora hrabina von Albertstein zmarła w niezwykłych okolicznościach. Jej kancelaria prawna powiadamia go, że hrabina zostawiła do niego list, który ma odmienić jego życie. Thomas jedzie więc do Frankfurtu nad Menem, a stamtąd do starego mrocznego zamczyska, rodowej posiadłości von Albersteinów, by tam zmierzyć się z tajemnicami przeszłości, swoim losem i mordercą.

Książka „Kryminał na wesoło. PAKIET” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficynka.

Książka posiada 712 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kryminał na wesoło. PAKIET"