pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Emigracja / Pastrami. PAKIET
Tytuł książki:

Emigracja / Pastrami. PAKIET

Autor książki:

Malcolm XD

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAB
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 141x202 mm
EAN: 9788328088160
ISBN: 978-83-280-8816-0
Data: 2021-05-11
38.49  40.35  1.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Poznaj twórczość Malcolma XD, najbardziej nieznanego człowieka w Polsce, publikującego w internecie krótkie opowiadania, które przyciągnęły przed ekran ponad 2 miliony czytelników.

Jego debiutancka powieść Emigracja robi furorę na rodzimym rynku literackim. Zdobyła nie tylko uznanie czytelników, ale i przychylność krytyków literackich. Dla wszystkich „analogowych” odbiorców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z internetową twórczością Malcolma x D, przygotowaliśmy zbiór jego najlepszych past – Pastrami.

Debiutancka powieść najbardziej nieznanego autora w Polsce.

Malcolm XD w ciągu ostatnich kilku lat opublikował w internecie kilkadziesiąt krótkich opowiadań, które przyciągnęły ponad 2 miliony czytelników. To spod jego klawiatury wyszła kultowa już historia o Ojcu wędkarzu, która doczekała się nawet ekranizacji (scenariusz do Fanatyka napisał sam Malcolm XD, reżyserią zajął się Michał Tylka, a w filmie zagrali m.in. Piotr Cyrwus, Marian Dziędziel, Jan Nowicki czy Anna Radwan).

Emigracja to książka o młodym człowieku, który po ukończeniu małomiasteczkowego liceum decyduje się na wyjazd zarobkowy do Wielkiej Brytanii. W charakterystyczny „pastowy” sposób opowiada o jednym z najważniejszych zjawisk społecznych ostatnich dekad, które nadal nie znalazło wyrazistego odzwierciedlenia w literaturze polskiej. To opowieść o dorastaniu w powiatowej Polsce, obfitującej w przygody podróży do Londynu i o samym życiu emigranta. O tirowcach, cygańskich handlarzach kamperami, anarchistach -squattersach, recydywistach ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, rosyjskich oligarchach, zubożałej angielskiej arystokracji, stulejarzach i klubach go-go.

Beware, przed Wami legenda polskiego internetu w wersji analogowej.

Książka "Emigracja / Pastrami. PAKIET" - Malcolm XD - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WAB. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2020 r. Cena 38.49 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Malcolm XD - autor m.in.:
Produkty podobne:
Pastrami - okładka książki

Pastrami

Malcolm XD
Emigracja - okładka książki

Emigracja

Malcolm XD
Bogom nocy równi - okładka książki

Bogom nocy równi

Sergiusz Piasecki
Bogom nocy równi - okładka książki

Bogom nocy równi

Sergiusz Piasecki