pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Owco, śpij!

Autor książki:

Kerry Lyn Sparrow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papilon
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
EAN: 9788327103710
ISBN: 978-83-2710-371-0
Data: 2019-04-01
21.51 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jest wiele rzeczy, które podobają się Dudusiowi w wieczornym rytuale zasypiania. Lubi słuchać bajek na dobranoc, lubi swoją piżamę i pastę do zębów o smaku gumy do żucia. Jedyne, czego Duduś nie lubi wieczorem, to samo zasypianie. I wymyśla wszystko, żeby odsunąć to w czasie. Mama Dudusia ma już tego dosyć. "Spróbuj liczyć owce" - mówi pewnego wieczoru.

Duduś spróbował. Początkowo było to nawet zabawne. Owce, każda z numerem przyczepionym do kożuszka, miały skakać przez łóżko. Wszystko szło dobrze do chwili, kiedy przyszła kolej na owcę nr 68. Robiła wszystko, byle tylko opóźnić skok. Dokładnie tak, jak Duduś, by nie zasnąć. Czy owca nr 68 zrobi to, co powinna, i czy Duduś w końcu zaśnie?
Książka o uniwersalnym doświadczeniu zasypiania. Dzieci stosują najróżniejsze sztuczki, by jak najbardziej odsunąć moment zaśnięcia. Ciepła i zabawna opowieść o tym, jak stosowana przez Dudusia taktyka opóźniania snu sama daje mu prztyczka w nos. Idealna do wspólnego wieczornego czytania i (skutecznego) zasypiania.

Książka "Owco, śpij!" - Kerry Lyn Sparrow - oprawa twarda - Wydawnictwo Papilon. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.51 zł. Zapraszamy na zakupy!