pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ostre cięcia. Cykl Pierwsze prawo

Autor książki:

Joe Abercrombie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
EAN: 9788366712171
ISBN: 978-83-6671-217-1
Data: 2021-04-06
30.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ostre cięcia to zbiór nagradzanych historiii i nowych opowiadań mistrza mrocznej fantasy, Joego Abercrombiego.
Przemoc szaleje, zdrada rozkwita, a słowa są równie śmiercionośne jak oręż w tej galerii zakulisowych rozgrywek, pobocznych historii i zaskakujących zakończeń. Unia jest pełna drani, ale tylko jeden z nich uważa, że jest w stanie samodzielnie odnieść zwycięstwo, gdy nadciągają Gurkhulczycy: niezrównany pułkownik Sand dan Glokta.
Curnden Gnat i jego drużyna wyruszają za Crinnę, by odzyskać tajemniczy przedmiot. Jest tylko jeden kłopot: nikt nie wie, czego właściwie szukają. Shevedieh, najlepsza złodziejka w Styrii, miota się między kolejnymi wpadkami i katastrofami u boku swojej najlepszej przyjaciółki, a zarazem najgorszego wroga: Javre, Lwicy z Hoskoppu. A po latach rozlewu krwi pełen ideałów wódz Bethod rozpaczliwie pragnie zaprowadzić pokój na Północy. Stoi mu na drodze tylko jedna przeszkoda jego własny obłąkany podwładny, najgroźniejszy człowiek na Północy: Krwawa Dziewiątka...

Książka "Ostre cięcia. Cykl Pierwsze prawo" - Joe Abercrombie - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.