pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ostatni dowód

Autor książki:

Jeffery Deaver

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788382950854
ISBN: 978-83-8295-085-4
Data: 2022-06-13
30.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzeci tom trzymającej w napięciu serii o Colterze Shaw.

Minęło zaledwie kilka godzin od wstrząsających wydarzeń z "Do jutra", a Colter Shaw już znalazł się w San Francisco, by podjąć się misji, którą jego ojciec rozpoczął lata temu. Nadszedł czas, aby odnaleźć zaginioną torbę kurierską z dowodami mogącymi zniszczyć korporację odpowiedzialną za setki, a nawet tysiące zgonów. Podążając za enigmatycznymi wskazówkami, Shaw zaczyna bawić się w kotka i myszkę z przedstawicielami firmy. Nagle jednak wydarzenia nabierają tempa: tylko coś, co znajduje się w torbie, może uratować rodzinę, na którą korporacja wydała wyrok śmierci. Podczas realizacji misji Shaw otrzymuje nieoczekiwane wsparcie od kogoś, z kim od dawna nie miał kontaktu. Razem odkrywają, że poszukiwany przez niego obiekt może wywołać katastrofę na ogromną skalę.

"Ostatni dowód" to pełen zwrotów akcji wyścig z czasem, by ocalić niewinnych ludzi od śmierci i... ukryć cenną zawartość torby, aby nie wpadła w niepowołane ręce.

Jeffery Deaverjest autorem wielu bestsellerowych thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik, przez kilka lat współpracował z gazetami "New York Times" i "Wall Street Journal". Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na amerykańskiej giełdzie. Zalicza się go do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych twórców kryminałów w Stanach Zjednoczonych. Światową sławę przyniósł mu zekranizowany "Kolekcjoner kości".

Książka "Ostatni dowód" - Jeffery Deaver - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 424 stron i została wydana w 2022 r. Cena 30.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.