pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Osiedle RZNiW (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788367461214
Data: 2023-01-05
27.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Wczesne lata dwutysięczne. Blokowisko na osiedlu RZNi W żyje w rytmie rapu, oddycha dymem z jointów i nie toleruje obcych.

Na dwunastym piętrze jednego z bloków mieszka Deso - wychowujący się bez rodziców chłopak, który na co dzień musi zmagać się z życiem w skrajnej nędzy.

Pewnej nocy otrzymuje esemesa z nieznanego numeru. Nadawca pisze: Boję się. Chyba ktoś za mną idzie. Deso po chwili oddzwania, ale w słuchawce słyszy jedynie trzaski. Nazajutrz okazuje się, że zaginęła dziewczyna z jego klasy. Chłopak nie wie, dlaczego próbowała skontaktować się akurat z nim, ale uznaje to za nieprzypadkowe i zaczyna szukać zaginionej.

Osiedle RZNi W to nie tylko fascynująca historia kryminalna, ale także świeże spojrzenie na hip-hopową subkulturę przełomu wieków i wciąż obecny problem ubóstwa w Polsce.

***
Wciągająca fabuła i absolutnie zaskakujące zakończenie, na które nikt nie jest gotowy. Autor zgrabnie wplótł pomiędzy wątek kryminalny rapowy klimat - stworzył całą tracklistę popularnych w tamtych czasach polskich numerów. Załóżcie czapki, bo Mróz nadchodzi na osiedla! - ONAR.

Audiobook „Osiedle RZNiW (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 27.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.