pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Orły imperium

Autor książki:

Simon Scarrow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
EAN: 9788327165169
ISBN: 978-83-2716-516-9
Data: 2023-07-28
43.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Powieść otwierająca bestsellerowy cykl rzymski
Jest 42 r. n.e., Kwintus Licyniusz Katon właśnie przybył do Germanii jako rekrut Drugiego Legionu, najpotężniejszego w całej armii Rzymu. Wykształconemu, pełnemu ogłady młodzieńcowi trudno przystosować się do rygorów wojskowego życia. Spojrzenia kolegów z legionu przepełnione są pogardą, odkąd dowiadują się, że Katon otrzymał niespodziewanie wysokie stanowisko dzięki koneksjom z dworem cesarza.

Niebawem pojawiają się wieści, że kolejna kampania odbędzie się na ziemiach barbarzyńców - w odległej Brytanii. Nieustraszony, poznaczony bliznami centurion Macro wraz z młodym Katonem znajdą się w samym środku spisku zagrażającego nawet cesarzowi...

Absorbująca fabuła, wypełniona niekończącymi się potyczkami, politycznymi knowaniami, podstępami, a także honorem, miłością i śmiercią. - Elizabeth Chadwick.

Dla tych, co lubią, gdy karty książek historycznych spływają krwią, najnowsza powieść Scarrowa okaże się wprost idealna - "Living History"

Książka "Orły imperium" - Simon Scarrow - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2023 r. Cena 43.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.