pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki Repetytorium

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szkolne PWN
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 200x280 mm
EAN: 9788326230226
ISBN: 978-83-2623-022-6
Data: 2018-08-17
47.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

"Organizer Ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium" to skuteczna metoda przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Unikalna formuła repetytorium podzielonego na 30 tygodni organizuje pracę ucznia i gwarantuje wysoki wynik na egzaminie.

Jest to pozycja uzupełniająca w stosunku do wiodących podręczników języka niemieckiego stosowanych powszechnie w klasach 7-8 szkoły podstawowej.

Celem repetytorium jest nie tylko gruntowna i systematyczna powtórka przed egzaminem ósmoklasisty, ale także organizacja pracy ucznia. Materiał podzielony jest na 30 tygodni nauki, usystematyzowany według bloków tematycznych zgodnych z nową podstawą programową.

Publikacja "bezboleśnie" przeprowadzi ucznia krok po kroku przez proces powtórki - to zaledwie 3 strony tygodniowo!
Repetytorium zawiera:
- część teoretyczną, na którą składają się gramatyka, struktury językowe, scenki sytuacyjne oraz przydatne zwroty i wyrażenia,
- część ćwiczeniową zawierającą zadania rozwijające wszystkie sprawności językowe oraz liczne zadania gramatyczne,
- klucz odpowiedzi ułatwiający uczniom samodzielną naukę i kontrolę,
- nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu.

Repetytorium polecamy także nauczycielom do wykorzystania jako dodatkowy materiał do pracy z uczniami na poziomie A2+, którzy nie zdają egzaminu ósmoklasisty - np. przy okazji powtórek. Dzięki podziałowi na jednostki tematyczne świetnie sprawdzi się także jako pomoc umożliwiająca uczniom przygotowanie się do lekcji i sprawdzianów.

Podręcznik „Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki Repetytorium” - oprawa miękka - Wydawca: Szkolne PWN. Cena 47.86 zł. Zapraszamy na zakupy!