pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wicher śmierci. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 7

Autor książki:

Steven Erikson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1094 s.
Wymiar: 220x140 mm
EAN: 9788367023221
ISBN: 978-83-6702-322-1
Data: 2022-03-23
46.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Imperium Letheryjskie chwieje się w posadach. Otoczony przez pochlebców oraz agentów przekupnego kanclerza cesarz Rhulad Sengar pogrąża się w obłędzie. Wszędzie roi się od spisków. Imperialna tajna policja wszczyna kampanię terroru skierowaną przeciwko obywatelom.
Zbłąkany, ongiś bóg obdarzony zdolnością jasnowidzenia, nagle przestaje dostrzegać przyszłość. Woń chaosu zwabia straszliwe siły, które zbliżają się ze wszystkich stron.
Z chylącego się ku upadkowi imperium próbuje uciec grupa uchodźców. Jeden z nich, Fear Sengar, poszukuje duszy Scabandariego Krwawookiego, który mógłby uratować jego brata cesarza. Grupie towarzyszy jednak najstarszy i najbardziej nieprzejednany wróg Scabandariego: Silchas Ruin, brat Anomandera Rake a. Na plecach nosi wciąż świeże rany zadane nożami Scabandariego, a jego motywy są wysoce niepewne...
To okrutna, mroczna opowieść o wojnie, zdradzie, ciemności i niepowstrzymanej magii, kolejny tom najbardziej ekscytującego i wizjonerskiego cyklu epickiej fantasy....ją okazywać łaski. Nadchodzi wojna, wojna na niebie. Jej stawką będzie przetrwanie

Książka "Wicher śmierci. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 7" - Steven Erikson - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 1094 stron i została wydana w 2022 r. Cena 46.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.