pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Opowieści z Dziedzinki

Autor książki:

Simona Kossak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Sąsiedzi
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 148x208 mm
EAN: 9788364505478
ISBN: 978-83-6450-547-8
Data: 2017-10-12
25.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Opowieści z Dziedzinki to zbiór fascynujących gawęd Simony Kossak o świecie roślin i zwierząt, ich uzależnieniu od siebie i wzajemnym uzupełnianiu się dla wspólnych korzyści, o miejscu człowieka w tym świecie. Wciągają nas w ten świat, wydawałoby się, tajemniczy i nie do przeniknięcia. Nagle zaczynamy go rozumieć i chciałoby się to, o czym Simona Kossak opowiada, natychmiast zobaczyć.

Autorka tłumaczy zjawiska przyrody tak ciekawie i obrazowo, że zaczynamy je czuć prawie namacalnie. Zachwyca swoją sztuką opowiadania o świecie, który nas otacza i pokazuje, że bez przyrody trudno byłoby nam żyć.

Nikt wcześniej tak jasno i czytelnie nie pokazał życia przyrody, jej tajemnic, codzienności, ciekawostek i zaskakujących w tym świecie zachowań.

Jak mówi Anna Kamińska, historie, które Simona snuje, nadają się do czytania w samotności, w parze lub w stadzie. Na dzień dobry i na dobranoc. Niezwykły teatr wyobraźni, fenomenalne opowieści i zmysłowe lekcje historii. Nikt z takim pazurem, werwą i swadą nie opowiada dziś o przyrodzie!

Książka "Opowieści z Dziedzinki" - Simona Kossak - oprawa twarda - Wydawnictwo Fundacja Sąsiedzi. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.