pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Opowieści z Biura Duchów. Prawdziwe historie osób, które zbliżyły...
książka:

Opowieści z Biura Duchów. Prawdziwe historie osób, które zbliżyły się do nieznanego

autor:

Ada Edelman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Samsara
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365506535
ISBN: 978-83-6550-653-5
Data: 2018-04-13
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opowieści z Biura Duchów. Prawdziwe historie osób, które zbliżyły się do nieznanego - Ada Edelman - opis książki:

Prawdziwe historie osób, które doświadczyły kontaktu z drugą stroną
Biuro Duchów to nazwa popularnego bloga, na którym autorka zamieszcza historie o duchach i życiu po życiu. Przekazy pochodzą w większości z listów nadsyłanych przez czytelników, którzy chcieli podzielić się swoimi przeżyciami.

Opowieści z Biura Duchów to prawdziwe historie osób, które doświadczyły kontaktu z drugą stroną, otrzymując ostrzeżenia, ważne informacje lub wsparcie od bliskich, którzy odeszli. To także relacje ludzi, którzy doświadczyli przeżyć z pogranicza śmierci.

Ta książka zabiera czytelnika w emocjonująca podróż w poszukiwaniu nieznanego i jest dowodem na to, że poza nami istnieje inny świat, a życie nie kończy się ze śmiercią.

__
Nie odkryję Ameryki stwierdzeniem, że choć ludzkość dokonała w ostatnich kilkudziesięciu latach ogromnego postępu, duchy nadal pozostają zagadką. Więcej niż akademicka nauka o naturze bytów niefizycznych mogą nam powiedzieć opowieści ludzi, którzy się z nimi zetknęli. Wejdźcie więc do Biura Duchów i posłuchajcie historii z życia? - Piotr Cielebiaś, słowo wstępu
__
O autorce
Ada Edelman - pisarka i autorka bloga Biuro Duchów; po tym, jak w wieku lat 17 przeżyła śmierć kliniczną, stara się przekazywać informacje o "drugiej stronie", biorąc udział w licznych konferencjach. O swoich doświadczeniach opowiadała również w Pytaniu na śniadanie. Jej pierwsza książka Tarot Bułhakowa została bardzo dobrze przyjęta w mediach ezoterycznych. Prywatnie jest żoną i mamą dwóch dziewczynek.

Książka „Opowieści z Biura Duchów. Prawdziwe historie osób, które zbliżyły się do nieznanego” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Samsara.

Książka posiada 288 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Opowieści z Biura Duchów. Prawdziwe historie osób, które zbliżyły..."
Ada Edelman - autor m.in.:
Produkty podobne: