pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Opowiedz mi, druhno. Z życia Anny Zawadzkiej

Autor książki:

Karolina Czerwińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788380110649
ISBN: 978-83-8011-064-9
Data: 2022-08-26
22.68  28.00  5.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Zapewne większość z was słyszała o Rudym, Alku i Zośce, chłopcach niezwykle odważnych, mężnych i walecznych. O Harcerzach 23 Warszawskiej Drużyny Harcerskiej, którzy za wolny kraj gotowi byli zapłacić życiem. Ich wartości i ideały zachowane do dziś świadczą o niebywałej sile tamtejszych wydarzeń. Również tutaj o nich przeczytacie, jednak główną rolę odegra Anna Zawadzka.

Spośród tylu osób na ziemi dzięki zwykłej pomyłce trafiłam na kogoś, kto na stałe zamieszkał w mojej głowie. Może to wydawać się szalone i irracjonalne, ale czasem przypadki są najpiękniejszymi i najmniej oczekiwanymi rzeczami, jakie mogą nam się przytrafić. Niniejsza praca to mój osobisty hołd dla dziewczyny, która udowodniła, że przeciwności losu to bariera, którą można przełamać.

To rzadkość spotkać kogoś, kto sprawia, że czujesz się tak ciepło i szczęśliwie. Zawsze pragnęłam znaleźć kogoś, kto będzie ze mną bez względu na to, jak trudno ze mną być. I odnalazłam w tym zawirowaniu właśnie Hankę. Zatem kim jest Anna Zawadzka Jest inspiracją i jedyną poezją, jaką chciałam uwiecznić. I, mimo że się nie znamy, stworzyłyśmy razem piękną historię. Mam za szczyt przedstawić państwu niezwykłą w swej prostocie - Hankę Zawadzką.

Książka "Opowiedz mi, druhno. Z życia Anny Zawadzkiej" - Karolina Czerwińska - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza. Książka posiada 140 stron i została wydana w 2022 r. Cena 22.68 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]