pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Opowiadanie o Ojcu Pio

Autor książki:

Augusta Curelli

Dane szczegółowe:
Wydawca: Michalineum
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
Wymiar: 210x297 mm
EAN: 9788370195922
ISBN: 978-83-7019-592-2
Data: 2020-06-16
16.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja opowiada o życiu jednego z najbardziej znanych świętych XX wieku św. ojcu Pio z Pietrelciny. Ten włoski zakonnik, posiadający na dłoniach, stopach i boku otwarte rany (stygmaty) znaki męki Jezusa, miał wielki dar uzdrawiania dusz ludzkich w sakramencie pokuty i pojednania. Za jego przyczyną i wstawiennictwem wielu chorych było cudownie uzdrowionych za życia św. ojca Pio i po jego śmierci.
Książka przeznaczona jest dla dzieci oraz rodziców, a jest nie tylko do czytania i oglądania, lecz także do kolorowania i wycinania. Zobaczymy w niej rodziców i dom rodzinny małego Franciszka. Poznamy jego drogę do klasztoru, gdzie otrzymał zakonne imię ojca Pio. Możemy zrobić szopkę bożonarodzeniową i pokoik ojca Pio w San Giovani Rotondo (wycinanka i kolorowanka), a także możemy zagrać w planszowe gry: Droga do drzewa ojca Pio i W drodze do klasztoru.
Przez całą książkę prowadzi nas zabawny Pan Kredka, który podpowiada, jakich kolorów najlepiej użyć do pomalowania obrazków oraz uczy, jak zrobić szopkę, pokoik, a także objaśnia zasady gier planszowych.

Książka "Opowiadanie o Ojcu Pio" - Augusta Curelli - oprawa miękka - Wydawnictwo Michalineum. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2015 r. Cena 16.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]