pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Opętania. Historie prawdziwe
Tytuł książki:

Opętania. Historie prawdziwe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366217805
ISBN: 978-83-6621-780-5
Data: 2019-10-29
23.24  34.90  11.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Kolejny bestseller Warrenów, autorów książki Nawiedzenia. Historie prawdziwe
Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata. Zdumiewające doświadczenia Warrenów ze światem nadprzyrodzonym stały się inspiracją dla bestsellerowych książek i bijących rekordy popularności filmów, w tym Obecność, Annabelle czy The Amityville Horror.

Książka Opętania. Historie prawdziwe zawiera między innymi szczegóły dotyczące sprawy nastolatki, eksperymentującej z satanizmem i seansami spirytystycznymi, co sprawiło, że stała się ofiarą najbardziej przerażającego demona... Przeczytacie w niej również o miasteczku terroryzowanym przez morderczą, niepowstrzymaną siłę, tak złą, że mogło ją zrodzić wyłącznie piekło a także o domu opanowanym przez bezlitosną, niszczycielską furię poltergeistów... Poznacie też szczegółowe fakty stojące za słynną posiadłością w Amityville.

Oto niektóre z najbardziej zaskakujących i frapujących spraw, związanych z badaniami zjawisk nadprzyrodzonych. NADZWYCZAJNE!
Booklist
Ed i Lorraine Warrenowie przebadali wspólnie tysiące spraw związanych ze zjawiskami nadnaturalnymi. Napisali razem wiele artykułów i książek, prowadzili też wykłady na uczelniach. Oboje idealnie się uzupełniali, wykorzystując wiedzę i umiejętności. Domeną Eda - jedynego świeckiego egzorcysty zaakceptowanego przez Watykan - były przypadki nawiedzeń i opętań, Lorraine natomiast była niezwykle wrażliwym medium. Ed zmarł w roku 2016. Jego żona Lorraine odeszła w roku 2019.

Książka "Opętania. Historie prawdziwe" - Warren Ed, Warren Lorraine, Chase Robert David - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.24 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nawiedzenia. Historie prawdziwe - okładka książki

Nawiedzenia. Historie prawdziwe

Ed Warren, Lorraine Warren, Robert David Chase
Produkty podobne:
Nawiedzenia. Historie prawdziwe - okładka książki

Nawiedzenia. Historie prawdziwe

Ed Warren, Lorraine Warren, Robert David Chase
Obnażenie prawdy. Tom I - okładka książki

Obnażenie prawdy. Tom I

Grzegorz Dziechciarz
Wyjaśnić niewyjaśnione - okładka książki

Wyjaśnić niewyjaśnione

Stefan Budzyński