pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Operacja Dzień Wskrzeszenia
Książki »
Tytuł książki:

Operacja Dzień Wskrzeszenia

Autor książki:

Andrzej Pilipiuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 496 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379641963
ISBN: 978-83-7964-196-3
Data: 2016-10-14
34.14  39.90  5.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Rozpoczęło się końcowe odliczanie... Rakiety z głowicami atomowymi są już gotowe do odpalenia. Nikt się nie spodziewa że właśnie Polsce przypadnie niechlubna rola wywołania ostatecznej wojny. A wszystko z powodu ambicji nowego prezydenta który postanowił uczynić z naszego kraju atomowe mocarstwo. Jak na rasowego polityka przystało nie wziął pod uwagę że jego program może wymknąć się spod kontroli a świat stanie w obliczu zagłady...

Młodzi bohaterowie biorą odpowiedzialność za losy przyszłych pokoleń. I nie tylko przyszłych bowiem cel ich tajnej misji znajduje się w przeszłości. Podjęte przez nich zadanie jest tym trudniejsze że podróżom w czasie towarzyszą liczne paradoksy które mogą zmienić obraz świata w teraźniejszości. Może się przecież zdarzyć że po cofnięciu się w przeszłość syn zawróci w głowie swojej przyszłej matce... Czy któremuś z bohaterów uda się zakończyć Operację Dzień Wskrzeszenia z powodzeniem i uratować świat przed atomową katastrofą?

Książka "Operacja Dzień Wskrzeszenia" - Andrzej Pilipiuk - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 496 stron i została wydana w 2016 r. Cena 34.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Andrzej Pilipiuk - autor m.in.:
Produkty podobne:
Operacja Paperclip - okładka książki
Operacja Paperclip Annie Jacobsen
Dietoland - okładka książki
Dietoland Sarai Walker