pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
On żyje! Świadectwo mocy Ducha Świętego w posłudze o. Emiliena Tardifa
Tytuł książki:

On żyje! Świadectwo mocy Ducha Świętego w posłudze o. Emiliena Tardifa

Autor książki:

s. Angela Musolesi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 114x201 mm
EAN: 9788364647161
ISBN: 978-83-6464-716-1
Data: 2014-11-04
12.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
CEL CHRZEŚCIJAŃSKIEGO ŻYCIA POLEGA NA ZDOBYWANIU DUCHA ŚWIĘTEGO SIOSTRA ANGELA MUSOLESI w swojej najnowszej książce przybliża czytelnikowi rzeczywistość ruchu charyzmatycznego, popularnie zwanego Odnową w Duchu Świetym. Czyni to z perspektywy własnego doświadczenia, a przede wszystkim z perspektywy naocznego świadka, którym była, kiedy na własne oczy widziała cudowne Boże działanie podczas jednego ze spotkań modlitewnych z OJCEM ÉMILIENEM TARDIFEM.

Sługa Boży o. Tardif (którego proces beatyfikacyjny właśnie trwa) został obdarowany przez Pana niezwykłymi darami i charyzmatami, stając się narzędziem potężnej Bożej mocy. Jego posługa była jak podróż w czasie do epoki pierwszych chrześcijan, kiedy ujawnianie się charyzmatów było czymś normalnym i powszechnym. Dzięki Odnowie chrześcijanie mogą na nowo przekonać się, że ich prosta, pełna ufności wiara ma moc, a Pan odpowiada na modlitwę swego ludu, czyniąc wiele znaków i cudów: ( ) sparaliżowani stają na własnych nogach, głusi zaczynają słyszeć, ślepi widzieć, samotni czują miłość i bliskość Jezusa, który żywy nieustannie przebywa wśród nas.

Książka siostry Angeli Musolesi zawiera zbiór świadectw uzdrowionych wiernych. W cytowanych dokumentach niejednokrotnie widać, jakiego wysiłku i przemiany duchowej wymagało od uleczonych przebycie ścieżki cudownego uzdrowienia. Wśród relacji znajdziemy opowieści o wyleczeniu z nowotworów i łamliwości kości; historie opowiadające o odzyskania wzroku i słuchu, odrzucaniu kul i wstawaniu z wózków inwalidzkich - a wszystko to potwierdzone również opiniami lekarzy i badaniami medycznymi.

Książka "On żyje! Świadectwo mocy Ducha Świętego w posłudze o. Emiliena Tardifa" - s. Angela Musolesi - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2014 r. Cena 12.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Miłość zwycięża wszystko - okładka książki

Miłość zwycięża wszystko

Grzegorz Sokołowski
Produkty podobne: