pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
ON jest wszystkim!
Tytuł książki:

ON jest wszystkim!

Autor książki:

Bożena Fabiani

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 120x170 mm
EAN: 9788394984915
ISBN: 978-83-9498-491-5
Data: 2018-03-22
17.70  20.00  2.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

"Tomik, który tym razem oddaję w ręce Czytelników, powstał z dwóch powodów i dwojaka też jest jego kompozycja. Jest to dwugłos tekstu współczesnego ze starożytnym. Układ ten wynika z tego, że publikując wybór swoich wierszy, częściowo już drukowanych, częściowo nowych, postanowiłam powiązać je z bliskimi duchowo, pięknymi, a powszechnie mało znanymi treściami Starego Testamentu, o którym zwykło się sądzić, że zawiera głównie krwawe opowieści z dziejów Izraela, z mściwym Jahwe, Bogiem nieprzyjaznym i surowym, w roli głównej. A przecież to nie tak? Księgi proroków i różne inne, a zwłaszcza Psalmy, zawierają bogactwo głębokich myśli, które niosą spokój, nadzieję, umacniają wiarę. To często prawdziwe Słowo Boże, słowo mocy, pomagające nam żyć dzisiaj tak samo jak naszym przodkom w ciągu minionych wieków.

Tylko że jeśli Pismo Święte stoi gdzieś na zakurzonej półce, jest martwe. Moim pragnieniem jest wydobycie z niego tych cennych słów na światło dzienne, spopularyzowanie i pokazanie ich skuteczności. Bo one mają jakąś magiczną moc i doprawdy warto po cytaty z Biblii sięgać jak najczęściej, nosić je w kieszeni i nauczyć się ich na pamięć; żyć z nimi na co dzień. Jestem głęboko przekonana, że każdy znajdzie w Biblii cytat dla siebie, tylko musi się z nią zaprzyjaźnić. I to jest cel tego tomiku; oby udało się go osiągnąć!".

Książka "ON jest wszystkim!" - Bożena Fabiani - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2018 r. Cena 17.70 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Bożena Fabiani - autor m.in.:
Produkty podobne:
Wiersze o imionach - okładka książki

Wiersze o imionach

praca zbiorowa
Blask cienia. Wiersze wybrane - okładka książki

Blask cienia. Wiersze wybrane

Janusz Stanisław Pasierb