pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

On jest mój 2

Autor książki:

Ewelina M. Mantycka

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 455 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382900422
ISBN: 978-83-8290-042-2
Data: 2022-04-28
7.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

To twój klub, twoja krew i rodzina.

Lynn Bronsky została wychowana przez groźną organizację Ergo In. Częścią życia dziewczyny jest uciekanie i chronienie tajemnic sekty, do której została sprzedana. Ciągła zmiana wizerunku i tożsamości to dla niej codzienność. W Podziemiu, nielegalnym klubie walki, poznaje Sugar - córkę Thanaki Doyle a. Lynn wie, że powinna ignorować motocyklistów i ich wojny, lecz okoliczności zmuszają ją do wejścia na scenę, by obronić Rona.

Thim ma wszystko, czego pragnął: nosi naszywkę Prezydenta młodszej gwardii, jego ojciec liczy się z jego zdaniem, a kobieta, którą ukradł najlepszemu przyjacielowi, jest w jego łóżku. Klubowa striptizerka Sugar - jego grzech, słodka i bezczelna dziewczyna - zaprząta jego myśli, podczas gdy on powinien być skupiony.

Wystarczy zawrzeć z nią pakt, aby mieć dziedzictwo Doyle a w zasięgu ręki.

Nielegalne walki, sekta i uczucie, które nie powinno było się narodzić, a jednak to tylko początek
Jeśli lubicie seksownych motocyklistów, to ta historia rozpali Was do czerwoności. - Monika Rępalska, autorka serii Anioły Ciemności

Książka "On jest mój 2" - Ewelina M. Mantycka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 455 stron i została wydana w 2022 r. Cena 7.09 zł. Zapraszamy na zakupy!