pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Okrutny krąg

Autor książki:

Wilbur Smith

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788379856282
ISBN: 978-83-7985-628-2
Data: 2015-07-01
pozycja niedostępna

Opis książki:

Powieść jest kontynuacją bestsellerowego PIEKŁA NA MORZU. Hector Cross, były szef ochrony koncernu naftowego Bannock Oil, niebezpieczne życie zostawił za sobą. I wcale mu go nie brakuje. Przeciwnie, pławi się w luksusie u boku ukochanej Hazel - dziedziczki naftowej fortuny - która została jego żoną i wkrótce urodzi mu dziecko.

Komuś to jednak przeszkadza, tak bardzo, że posuwa się do zabójstwa. Hazel - bo to ona jest celem zamachu - umiera w szpitalu po tym, jak na świat przychodzi dziewczynka. Promyczek nadziei dla zrozpaczonego Hectora. Ale też wyzwanie. Ktoś, kto zamordował mu żonę, może na tym nie poprzestać.

Czekanie z założonymi rękami, aż wróg zaatakuje pierwszy? To nie w stylu Hectora, byłego żołnierza SAS. Przypuszczając, że zamachowiec działał na zlecenie potomka somalijskiego watażki, z którym rozprawił się podczas operacji "Koń trojański", Hector wyrusza do Mekki. Celem jego "pielgrzymki" jest muzułmański duchowny. Tyle że nie zamierza pobierać od niego nauk.

Jeden z najpopularniejszych pisarzy przygodowych
The Washington Post Book World

Książka "Okrutny krąg" - Wilbur Smith - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2015 r.