pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Okno

Autor książki:

Marika Krajniewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papierowy Motyl
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 108 s.
Wymiar: 110x184 mm
EAN: 9788362222421
ISBN: 978-83-6222-242-1
Data: 2013-11-08
17.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Subtelny, ale świdrujący duszę - taki jest najnowszy tomik opowiadań Mariki Krajniewskiej, zatytułowany Okno. To nacechowane dużą dawką emocji teksty o tym, co się czai za oknem sąsiedniego domu. O duszach jego mieszkańców, których być może znamy. O ludziach, którzy są wśród nas. O jednych myślimy, od innych odwracamy spojrzenia. Każdy z nas ma swoje okno. Na świat, na ludzi, na życie. Zajrzyj przez okno. Otwórz je. Znajdź to, czego inni nie odnajdą.

Krajniewska w swoich opowiadaniach prowadzi nas do okien niezwykłych. Niektóre chce się otworzyć na oścież, aby jej piękny świat za nimi zobaczyć dokładniej, niektóre chciałoby się szczelnie okleić najczarniejszą folią, a przez niektóre chciałoby się natychmiast w desperacji wyskoczyć. O tym przed jakie okno trafiłeś dowiadujesz się zazwyczaj dopiero w ostatnim akapicie, jeśli nie w ostatnim zdaniu. Po drodze do nich czytasz niezwykłe historie...

Książka "Okno" - Marika Krajniewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Papierowy Motyl. Książka posiada 108 stron i została wydana w 2013 r. Cena 17.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Marika Krajniewska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Łaskoci - okładka książki

Łaskoci

Konrad Oprzędek
Dziennik końca świata - okładka książki

Dziennik końca świata

Wojciech Bonowicz
Wiosna i inne opowiadania - okładka książki

Wiosna i inne opowiadania

Anna Konstanty