pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ojcowskie serce Boga

Autor książki:

Floyd jr McClung

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788378291770
ISBN: 978-83-7829-177-0
Data: 2015-10-06
21.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiele osób ma zniekształcone wyobrażenie Boga. Widzą Go poprzez filtr osobistych doświadczeń, a jeśli te były bolesne, to w oczywisty sposób przyczyniają się one do stworzenia w ich myślach niewłaściwego obrazu Tego, który dał im życie. Coraz więcej młodych ludzi reaguje rozgoryczeniem i gwałtownym wzburzeniem, gdy mówi się im o Bogu jako Ojcu.

   Ta książka została napisana po to, by nakreślić przed twoimi oczami prawdziwy, biblijny obraz Boga. Niestety, wzrastamy w świecie, który fałszuje Jego wizerunek na każdym kroku. Co gorsza, współczesny człowiek nie czyta Biblii, a nawet jeśli do niej czasami zagląda, to ciągle pozostaje pod wpływem myślenia, które przekazuje mu otaczający go świat. Ten świat może być nawet religijny, ale jeśli nie ma w sobie Bożego Ducha, to i on wypacza lub przeinacza obraz prawdziwego Boga.

   Mamy mocne przekonanie, że uczciwe zajrzenie w głąb biblijnego przekazu, jaki oferuje nam książka Ojcowskie serce Boga, otworzy przed tobą zupełnie nową perspektywę. W trakcie lektury zobaczysz, że Najwyższy nie jest odległą Istotą, jak do tej pory mogło ci się czasem wydawać, ale Kimś znacznie bliższym. Podejmij więc wyzwanie i sprawdź, czy twoje wyobrażenie o Przedwiecznym jest prawdziwe czy nie. A jeśli On rzeczywiście okaże się prawdziwie miłującym Ojcem, wówczas sam będziesz wiedział, co uczynić z tą piękną Nowiną.

Książka "Ojcowskie serce Boga" - Floyd jr McClung - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2015 r. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.