pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ojciec Pio. Spotkania z duchową córką z Pietrelciny

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788367291606
ISBN: 978-83-6729-160-6
Data: 2022-09-15
23.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

ŚWIADECTWO DUCHOWEJ CÓRKI OJCA PIO
Jako bardzo młoda dziewczyna GRAZIELLA DENUNZIO MANDATO poprosiła OJCA PIO, żeby został jej duchowym ojcem. Kapucyn zgodził się pełnić tę rolę, ale nawet jego duchowa córka nie spodziewała się, że będzie ją WSPIERAŁ I PROWADZIŁ TAKŻE PO SWOJEJ ŚMIERCI. Historie opowiedziane przez Graziellę oraz jej rodzinę, a także WYJĄTKOWE ŚWIADECTWA I MODLITWY zamieszczone w książce rzucają nowe światło na niezwykłą opiekę ojca Pio nad tymi, którzy się do niego zwracają. Ten święty był kapłanem, który nie tylko słuchał wypowiadanych do niego słów, ale przede wszystkim CZYTAŁ W LUDZKICH DUSZACH i działał tak, aby każdego doprowadzić jak najbliżej Pana Jezusa. GRAZIELLA DENUNZIO MANDATO(1930 2014) - wychowała się we Włoszech, a w 1964 roku wraz z rodziną wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Była duchową córką świętego ojca Pio z Pietrelciny. Fenomen ojca Pio polega na tym, że święty ten jest ciągle obecny i działa w życiu zarówno naocznych świadków jego posługi duszpasterskiej, jak i tych, którzy zwracają się do niego dzisiaj. Jest wierny zapewnieniom, iż po śmierci zrobi jeszcze więcej niż za życia. Mamy na to kolejne świadectwa. Tych, którzy znali go osobiście, ciągle ubywa, dlatego też tak cenne są ich zapiski. Jedną z takich osób jest niewątpliwie jego duchowa córka Graziella. Polecam serdecznie książkę z jej wspomnieniami i świadectwem życia, które pokazują, jak bardzo święty stygmatyk z Gargano pomagał jej odkrywać Boga i jak wspierał ją w dążeniu do świętości jako duchowy ojciec.

O. ROMAN RUSEK OFMCap
Czytając relację mojej mamy, czytelnik daje się wciągnąć w jej życie i dostrzega, jak Bóg działa w ojcu Pio i poprzez niego. Oprócz spotkania z Chrystusem za pośrednictwem Jego sługi, ojca Pio, objawia się nam jeszcze jedna prawda: Bóg nie tylko chce, byśmy Go ujrzeli, lecz także pragnie nas prowadzić. Pragnie być naszym pasterzem.

O. PIO MANDATO FMHJ
Święty ojciec Pio doradzał Grazielli przy dokonywaniu wyborów życiowych i pomagał w trudnościach, także po swojej śmierci. Wspomnienia córki duchowej zakonnika z Pietrelciny to opowieść o wielkim świętym i o tych, w których życiu jego świętość zostawiła trwałe ślady. JAKUB JAŁOWICZOR, dziennikarz Tym, którzy sądzą, że o ojcu Pio wiedzą już wszystko, książka pochodzącej z Pietrelciny Grazielli De Nunzio Mandato, włoskiej żony i mamy trzech synów, wywróci świat do góry nogami. To ojciec Pio, za radą Anioła Stróża, wskazał jej mężczyznę, którego powinna poślubić. To on doradził, by swojemu pierwszemu synowi nadała imiona Pio Francesco. Graziella była jego duchową córką i miała zaszczyt nazywać go czule padruccio, czyli ojczulek. Dla fanów najsłynniejszego świętego na świecie ta książka to lektura obowiązkowa. AGNIESZKA BUGAŁA, dziennikarka Niech wszyscy ci, którzy przeczytają o osobistych spotkaniach Grazielli De Nunzio Mandato z ojcem Pio, wzrastają w pragnieniu Boga i Jego królestwa. BP JAMES C. TIMLIN

Książka "Ojciec Pio. Spotkania z duchową córką z Pietrelciny" - Mandato Graziella DeNunzio - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2022 r. Cena 23.09 zł. Zapraszamy na zakupy!