pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Odwrócona relacja. Kiedy problemy rodziców zabierają dzieciństwo

Autor książki:

Margot Sunderland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788374897754
ISBN: 978-83-7489-775-4
Data: 2019-03-08
46.11  49.90  3.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jeśli Mama jest rozchwiana, świat jest rozchwiany. Jeśli Mama nie jest szczęśliwa, nikt nie jest szczęśliwy. Jeśli Tata budzi strach, świat budzi strach. Jeśli Mama jest zdezorganizowana - czuję, że świat wariuje
Wszystkie dzieci potrzebują regulacji emocjonalnej ze strony rodziców. Zwłaszcza w przypadku silnych emocji, takich, jak wściekłość, frustracja, stres czy lęk. Rolą rodzica jest to, by wysłuchać dziecko, pomóc mu zrozumieć oraz opanować własne uczucia. Co jednak, jeśli tej równowagi emocjonalnej brakuje samym rodzicom? Jeśli to oni nie radzą sobie z własnymi uczuciami?
Rodzice zaabsorbowani własnymi sprawami nie są w stanie skutecznie zająć się potrzebami relacyjnymi i emocjonalnymi swojego dziecka. Nie chodzi tu o przejściowe trudności, które mają miejsce w każdej rodzinie. Problematyczna jest sytuacja, kiedy dzieje się to przez większość czasu, a zachowania rodzica przerażają, zawstydzają lub poniżają dziecko, burzą jego poczucie bezpieczeństwa, wprowadzają chaos, niszczą poczucie własnej wartości.

Książka "Odwrócona relacja. Kiedy problemy rodziców zabierają dzieciństwo" - Margot Sunderland - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Gdańskie Psychologiczne. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2019 r. Cena 46.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]