pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Oddech miedzianego węża
książka:

Oddech miedzianego węża

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 366 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788394581206
ISBN: 978-83-9458-120-6
Data: 2016-09-23
44.36  49.00  4.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Oddech miedzianego węża - Marek Tabuła - opis książki:

"Oddech miedzianego węża" to powieść dla ludzi, którym nigdy nie znudził się świat młodzieńczych marzeń. Opowieść o miłości, przyjaźni i nadziei. Osadzona w realiach przełomu wieków prowadzi nas śladami bohatera, którego stabilne, nudne życie z dnia na dzień zamienia się w szaloną przygodę pełną uczuć, przemocy i krwi. Akcja rozgrywająca się w pięknych zakątkach Lubelszczyzny, balansując między lirycznym spokojem i ekspresyjną żywiołowością, kryje liczne niespodzianki i zwroty akcji, a poprzez historyczne remanenty uczy szacunku do przemijania. Z pozoru lekka i łatwa stawia wiele fundamentalnych pytań, na które każdy musi sam sobie odpowiedzieć.

"Oddech miedzianego węża" to pierwsza z cyklu powieść. I pierwsza wydrukowana dzięki portalowi Rozpisani. Dalsze burzliwe losy Marka i innych bohaterów ukażą się w dwutomowej serii pod tytułem "Zrozum".

Marek Tabuła - urodził się pięćdziesiąt osiem lat temu w Piaskach k. Lublina. Dość szybko wraz z rodziną wyjechał do Lublina, ale duch miasteczka przesycony mistyczną tajemnicą pozostał w nim na dłużej. To tam żyli ludzie, których losy stały się kanwą jego powieści. Tam brzmiały opowiadania o skarbach i tym, co w życiu najważniejsze, a spadające gwiazdy spełniały najskrytsze marzenia. Upływający czas zaczął powoli zabierać to wszystko. Zmieniać i przeinaczać. To wtedy postanowił otworzyć szufladę, do której dotychczas pisał, i stworzył swój własny świat.

Książka „Oddech miedzianego węża” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani.

Książka posiada 366 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Oddech miedzianego węża"
Produkty podobne:
Zwróć się do mnie - okładka książki
Zwróć się do mnie Tiffany Snow
Kastratka - okładka książki
Kastratka Iny Lorentz
Jutro wyjeżdżam do Laponii - okładka książki
Jutro wyjeżdżam do Laponii Adam Przegaliński