pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Oczy zachodzące szkarłatem

Autor książki:

Wojciech Czernek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feniks
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 330 s.
EAN: 9788395902093
ISBN: 978-83-9590-209-3
Data: 2021-01-05
24.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Z dala od cywilizacji, u podnóża gór, wyrósł ośrodek wypoczynkowy.

A w nim kilkoro ludzi uwięzionych przez zamieć śnieżną, zdanych tylko i wyłącznie na siebie.

Strach, niepewność i... Morderstwo.

Nadchodzi coś mrocznego, coś wyjątkowego... A Ty będziesz na to patrzeć...

Misternie uknuta intryga, przeszłość upominającą się o swoje w najmniej spodziewanym momencie i samozwańczy detektyw, dla którego każda poszlaka jest cenna na wagę złota.

Poznajcie Oczy zachodzące szkarłatem i dajcie się wciągnąć do gry o... Życie!
Oglądaj się za siebie, bo nigdy nie wiesz, kiedy trzeba będzie zapłacić za swoje grzechy.

"Mówi się, że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu. Powieść Wojciecha idealnie wpisuje się w to powiedzenie, bo kiedy głowa rodu ginie w tajemniczych okolicznościach okazuje się, że samozwańczy detektyw będzie miał do rozwiązania więcej niż jedną zagadkę. Dodajmy do tego odcięty od świata pensjonat, tajemnicę z przeszłości, szalejącą śnieżycę, brak telefonów, w efekcie czego powstaje idealny kryminał, od którego ciężko się oderwać. Moim koszmarem jest odcięcie od świata podczas śnieżycy, w związku z czym drżałam o losy bohaterów, jednocześnie czując się omotana tajemnicami, jakie odkrywałam na kartach powieści. Momentami czułam nieodparte pragnienie, by znaleźć się w Szczyrku, pomóc detektywowi i nie zginąć. Kiedy żywa dobrnęłam do końca zagadki, byłam równie zaskoczona, co zafascynowana! Wojciech Czernek utkał misterną intrygę, z dbałością o najdrobniejsze elementy. Na próżno doszukiwać się można błędów logicznych. Mnie się nie udało i za to chylę czoła! Polecam!"
Emilia Szelest, autorka serii o Weronice Kardasz
"Wojciech Czernek w swojej najnowszej powieści stworzył niesamowity klimat. "Oczy zachodzące szkarłatem" zabiorą czytelnika w zamknięty świat akcji, do pensjonatu odciętego od świata, w którym kilku bohaterów zmuszonych będzie przebywać pod wspólnym dachem z mordercą i rozwikłać jakże skomplikowaną historię. Powieść o wyjątkowo przemyślanej fabule, napisana z lekkością, ale i z nutką tajemniczości. Autor doskonale przedstawił w niej mechanizm ludzkich zachowań a całą akcję poprowadził w taki sposób, iż niemożliwością jest, by rozwikłać zagadkę morderstwa. Czytając, wielokrotnie porównywałam "Oczy zachodzące szkarłatem" do powieści Agathy Christie - ten sam klimat i ta sama umiejętność porwania czytelnika w świat zrodzony w głowie autora. Gorąco polecam."
Monika Joanna Cieluch, autorka "Miłość szeptem mówiona" oraz "Mężczyzna z tuszem na dłoni"

Książka "Oczy zachodzące szkarłatem" - Wojciech Czernek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Feniks. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2020 r. Cena 24.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.