pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Ochrona danych osobowych w praktyce. 180 kluczowych porad z uwzględnieniem rewolucyjnych zmian rozporządzenia UE

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Prawa Polskiego
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
EAN: 9788326953705
ISBN: 978-83-2695-370-5
Data: 2016-08-17
Cena wydawcy: 89.00 złpozycja niedostępna

Ochrona danych osobowych w praktyce. 180 kluczowych porad z uwzględnieniem rewolucyjnych zmian rozporządzenia UE - Włodzimierz Dola, Piotr Janiszewski, Joanna Łuczak - opis książki:

Książka "Ochrona danych osobowych w praktyce - 180 kluczowych porad z uwzględnieniem rewolucyjnych zmian rozporządzenia UE" przeprowadzi Czytelnika przez najważniejsze kwestie związane z ochroną danych osobowych, tłumacząc trudne zagadnienia w przystępny sposób. Znajdują się w niej odpowiedzi na najważniejsze pytania, które wyjaśnią, jak zorganizować system ochrony danych osobowych w firmie lub urzędzie. Zgłaszanie zbiorów danych do rejestracji, realizacja obowiązków przez ABI, zabezpieczanie danych - to tylko niektóre poruszane w niej tematy. Oddzielny rozdział został poświęcony ogólnemu rozporządzeniu o ochronie danych osobowych. Już teraz warto zaznajomić się ze zmianami, jakie ten akt prawny wprowadzi, by wiedzieć, jak się do nich przygotować.

Książka „Ochrona danych osobowych w praktyce. 180 kluczowych porad z uwzględnieniem rewolucyjnych zmian rozporządzenia UE” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Prawa Polskiego.

Książka posiada 104 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ochrona danych osobowych w praktyce. 180 kluczowych porad z uwzględnieniem..."
Włodzimierz Dola, Piotr Janiszewski, Joanna Łuczak - autor m.in.: