pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Ocalona, aby mówić. Wstrząsająca opowieść kobiety, która przeżyła...
książka:

Ocalona, aby mówić. Wstrząsająca opowieść kobiety, która przeżyła ludobójstwo w Ruandzie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Duc in altum
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 266 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788360710371
ISBN: 978-83-6071-037-1
Data: 2015-11-09
25.80  34.90  9.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Ocalona, aby mówić. Wstrząsająca opowieść kobiety, która przeżyła ludobójstwo w Ruandzie - Immaculee Ilibagiza, Steve Erwin - opis książki:

Immaculée Ilibagiza wychowała się w kraju bliskim jej sercu, w otoczeniu rodziny, którą kochała. Jednak w roku 1994, gdy Ruanda pogrążyła się w fali krwawego ludobójstwa, idylliczny świat Immaculée runął w gruzy. Jej rodzina została brutalnie zamordowana podczas trwających trzy miesiące pogromów, które pochłonęły życie prawie miliona Ruandyjczyków. Immaculée cudem przeżyła rzeź. Przez 91 dni wraz z siedmioma innymi kobietami ukrywała się w ścisku i milczeniu w maleńkiej łazience w domu miejscowego pastora, gdy tymczasem wokół szalały mordercze polowania na ludzi. To właśnie podczas tych długich godzin spędzonych w niewypowiedzianej trwodze Immaculée odkryła moc modlitwy, aby wreszcie, strząsając z siebie strach przed śmiercią, utwierdzić się w głębokiej i trwałej relacji z Bogiem. Swą kryjówkę opuszczała, odkrywszy znaczenie bezwarunkowej miłości - miłości tak mocnej, że dzięki niej mogła odszukać zabójców swych bliskich. Odszukać po to by im wybaczyć. Prowadząca do zwycięstwa podróż tej niezwykłej kobiety, podróż poprzez mroki ludobójstwa będzie inspiracją dla każdego, kogo życie dotknięte zostało strachem, cierpieniem i stratą.

Książka „Ocalona, aby mówić. Wstrząsająca opowieść kobiety, która przeżyła ludobójstwo w Ruandzie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Duc in altum.

Książka posiada 266 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ocalona, aby mówić. Wstrząsająca opowieść kobiety, która przeżyła..."
Immaculee Ilibagiza, Steve Erwin - autor m.in.:
Różaniec, modlitwa która uratowała - okładka książki
Różaniec, modlitwa która uratowała mi życie Immaculee Ilibagiza, Steve Erwin;
Matka Boża z Kibeho - okładka książki
Matka Boża z Kibeho Immaculee Ilibagiza, Steve Erwin;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: