pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Obserwuję Cię

Autor książki:

Teresa Driscoll

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788381292467
ISBN: 978-83-8129-246-7
Data: 2018-09-12
29.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

To miała być zwyczajna wycieczka do Londynu...

Zagadkowe zniknięcie i brutalne morderstwo warstwa po warstwie odsłaniają mroczne tajemnice małego miasteczka w spokojnej Kornwalii.

Kiedy Ella Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami, nie widzi w tym nic niepokojącego. Zmienia zdanie, kiedy się dowiaduje, że właśnie opuścili więzienie. Natychmiast odzywa się w niej instynkt macierzyński, ma syna w podobnym wieku. Ostatecznie przenosi się do innego wagonu, decyduje się nie wtrącać. Nazajutrz okazuje się jednak, że jedna z dziewczyn, Anna, zaginęła. Dręczona potwornymi wyrzutami sumienia Ella zgłasza się na policję jako świadek, choć posiadane przez nią informacje to za mało, by odnaleźć dziewczynę.

Po roku Ella zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Tropy prowadzą do rodziny i przyjaciół zaginionej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że któreś z nich wie, gdzie jest Anna, i bacznie obserwuje Ellę.

Tu nie liczy się "KTO?". Ważne jest "DLACZEGO?".

"Obserwuję Cię" to opowieść o tym, że zbrodnia pożera wszystkich.

Także niewinnych.

Po tej książce odechce wam się przysłuchiwania się cudzym rozmowom. Bo nigdy nie wiadomo, co może wyniknąć ze z pozoru niewinnej wymiany zdań.

Karolina Korwin Piotrowska
Konstruując historię o zaginionej dziewczynie, autorka utkała całą sieć nieoczywistych relacji między postaciami. Czytelnikowi posiadającemu choć trochę empatii trudno będzie przerwać lekturę, dopóki wszystkie tajemnice nie zostaną wyjaśnione.

Anna Groblińska, Radio Łódź

Książka "Obserwuję Cię" - Teresa Driscoll - oprawa miękka - Wydawnictwo Sine Qua Non. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2018 r. Cena 29.72 zł. Zapraszamy na zakupy!