pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
O Łosiu, który szukał przyjaciela
Tytuł książki:

O Łosiu, który szukał przyjaciela

Autor książki:

Katarzyna Krysztofiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAGNUS
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 216x213 mm
EAN: 9788394601003
ISBN: 978-83-9460-100-3
Data: 2017-09-21
18.87  25.90  7.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

O Łosiu, który szukał przyjaciela - Katarzyna Krysztofiak - opis książki:

Jak trudno położyć dziecko do łóżka wie chyba każdy. Wspólne czytanie to sprawdzone rozwiązanie. Przedsenny rytuał z książką jest najlepszym sposobem na wyciszenie i łagodne wejście do krainy snu. Czyż sami kiedyś nie chcieliśmy, by nam czytano do snu? Ach ci nasi rodzice! Tak czekali na tę chwilę, kiedy już zaśniemy. Cykl "Usypianki" został stworzony z myślą chwilach, kiedy przytulając malucha, dajemy sobie wspólny czas na zamknięcie dnia.

Historia "O Łosiu, który szukał przyjaciela" to opowieść o potrzebie znalezienia miejsca dla siebie. Tytułowy bohater, nie pasując do przestrzeni, w której się znalazł, szuka kogoś, kto zechce go dostrzec i zaprosić do wspólnego spędzania czasu, do wspólnej zabawy. Niestety, świat nie jest dla niego przyjazny, a instytucje, w których zazwyczaj funkcjonują ludzie odrzucają go ze względu na "inność". Dopiero miłość dziecka sprawia, że Łoś znajduje, to czego tak bardzo pragnął.

Opowieść o Niebieskim Łosiu jest także wędrówką przez miasto. Szczegółowo wymienione miejsca i przedmioty pokazują, jak bogate i zazwyczaj niezauważane jest miejskie otoczenia. To nie tylko ulice, budynki i samochody, ale także drzewa, ptaki, a nawet żaby i ryby. Kolejno wymieniane nazwy, sprawiają, że mały czytelnik powoli wycisza się, a jego powieki stają się cięższe i cięższe.

Książka „O Łosiu, który szukał przyjaciela” - oprawa twarda - Wydawnictwo MAGNUS. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2016 r. Cena 18.87 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "O Łosiu, który szukał przyjaciela"
Produkty podobne:
Wiersze na dobranoc - okładka książki
Wiersze na dobranoc Agnieszka Nożyńska-Demianiuk
Wiersze do poduchy - okładka książki
Wiersze do poduchy Małgorzata Strzałkowska
Mała Przylepa - okładka książki
Mała Przylepa Roger Hargreaves
Świńska książeczka - okładka książki
Świńska książeczka Aleksandra Cieślak