pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Numerologia. Interpretacje numerologiczne
Tytuł książki:

Numerologia. Interpretacje numerologiczne

Autor książki:

Henryk Rekus

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2008
Oprawa: twarda
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788373772816
ISBN: 978-83-7377-281-6
Data: 2006-02-08
44.47  49.50  5.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Numerologia. Interpretacje numerologiczne - Henryk Rekus - opis książki:

Astrologia i numerologia to nauki pokrewne. Znawcy przedmiotu wiedzą, że dzięki znajomości tych sztuk dywinacyjnych można spojrzeć w przyszłość i nie bać się jej. Warto poczuć choć przez chwilę moc tych dziedzin, aby sprawdzić jak ogromny wpływ mają na człowieka współczesnego. Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w książce Henryka Rekusa Numerologia. Interpretacje numerologiczne, która jest podstawowym kompendium wiedzy na temat numerologicznego badania powszechnych zjawisk w świecie. Numerologia jest wszechobecna w świecie współczesnym i choć wywodzi się z praczasów to jej siła działania na nasz los jest ogromna. Przy pomocy tej sztuki można określić podstawowe aspekty naszej osobowości, wyróżnić sukcesy i porażki, określić przyszły stan posiadania. Autor, intelektualista i znawca astrologii oraz numerologii spogląda na świat poprzez pryzmat znaków zodiaku i liczb, które budują nasze życie i sprawiają, że jesteśmy poddani naszemu Przeznaczeniu wpisanemu w Księgę Wszechświata.
Książka Rekusa różni się od innych książek o tej tematyce tym, że porusza tematy związane z numerologią, a także z funkcjonowaniem państwa polskiego, Unii Europejskiej, ludzi sportu, muzyki i polityki. Zamysł autora o stworzeniu wizji numerologicznych dla wybranych postaci naszej rzeczywistości okazał się trafnym przełożeniem zasad tej sztuki na współczesną tożsamość Polski i Polaków.

Książka „Numerologia. Interpretacje numerologiczne” - oprawa twarda - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2008 r. Cena 44.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Numerologia. Interpretacje numerologiczne"
Henryk Rekus - autor m.in.:
Numerologia droga życia - okładka książki
Numerologia droga życia Henryk Rekus;
Produkty podobne:
Numerologia związków - okładka książki
Numerologia związków Małgorzata Brzoza
Magia numerologii - okładka książki
Magia numerologii Gladys Lobos