pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Poradnik Gazety Prawnej. Nowe prawa rodziców zasiłki, urlopy, zwolnienia
książka:

Poradnik Gazety Prawnej. Nowe prawa rodziców zasiłki, urlopy, zwolnienia

Dane szczegółowe:
Wydawca: INFOR Grupa
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 116 s.
Wymiar: 190x290 mm
EAN: 9788374403733
ISBN: 978-83-7440-373-3
Data: 2015-11-26
pozycja niedostępna

Poradnik Gazety Prawnej. Nowe prawa rodziców zasiłki, urlopy, zwolnienia - opis książki:

Opis publikacji
Nowe prawa rodziców - pierwszy i jedyny na rynku kompleksowy poradnik wskazujący rodzicom jak w praktyce korzystać z nowych przepisów po 1 stycznia 2016 r., a firmom - jak je stosować.

Nowe przepisy zostały wyjaśnione na praktycznych przykładach.

Każdy rodzic może sprawdzić, jak od 2 stycznia 2016 r. będzie mógł skorzystać z przysługującego mu urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego, ojcowskiego lub wychowawczego. Będzie mógł zastosować znajdujące się w publikacji wzory wniosków, które należy złożyć ubiegając się o te urlopy.

Każda firma uzyska instrukcje rozliczeń urlopów przysługujących ich pracownikom jako rodzicom. Pracodawcy upewnią się, czy w praktyce prawidłowo stosują ograniczenia w zatrudnieniu dotyczące kobiet w ciąży oraz pracowników opiekujących się dziećmi do lat 4. Uzyskają także szczegółowe wyjaśnienia, w jakim zakresie, po zmianach przepisów, osobom korzystającym z urlopów związanych z rodzicielstwem przysługuje ochrona przed zwolnieniem z pracy.

Książka „Poradnik Gazety Prawnej. Nowe prawa rodziców zasiłki, urlopy, zwolnienia” - oprawa miękka - Wydawnictwo INFOR Grupa.

Książka posiada 116 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Poradnik Gazety Prawnej. Nowe prawa rodziców zasiłki, urlopy, zwolnienia"