pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nothing Less

Autor książki:

Anna Todd

Dane szczegółowe:
Wydawca: OMG Books
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356 s.
Wymiar: 144x202 mm
EAN: 9788324036820
ISBN: 978-83-2403-682-0
Data: 2017-06-16
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zmysłowa Nora coraz bardziej zaprząta myśli Landona. Niestety, dziewczyna stara się trzymać na dystans, gdyż uważa, że ich związek skazany jest na porażkę. Sytuację próbuje wykorzystać Dakota, która coraz bardziej żałuje decyzji o rozstaniu z chłopakiem. Kiedy spada na nią wiadomość o poważnej chorobie ojca, uświadamia sobie, że Landon to jedyna bliska jej osoba? Ale czy po tym, co między nimi zaszło, porozumienie jest jeszcze możliwe?
Landon będzie musiał podjąć decyzję, która wpłynie na losy ich wszystkich: wrócić do swojej pierwszej miłości czy odkryć tajemnice Nory i pomóc jej w walce z dręczącymi ją demonami.

Internetowa sensacja, która przerodziła się w jeden z najbardziej popularnych cykli wydawniczych, w końcu doczekała się kontynuacji. Ponad miliard odsłon na Wattpadzie i setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy uczyniły After jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii. W Nothing More i Nothing Less Anna Todd powraca do bohaterów, których pokochały miliony czytelniczek na całym świecie.

Książka "Nothing Less" - Anna Todd - oprawa miękka - Wydawnictwo OMG Books. Książka posiada 356 stron i została wydana w 2017 r.