pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Nosek supermysz na tropie. Dlaczego rakieta lata, statek pływa, a...
książka:

Nosek supermysz na tropie. Dlaczego rakieta lata, statek pływa, a samochód jeździ. Książka z płytą

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
EAN: 9788381440868
ISBN: 978-83-8144-086-8
Data: 2019-10-30
Cena wydawcy: 26.00 złpozycja niedostępna

Nosek supermysz na tropie. Dlaczego rakieta lata, statek pływa, a samochód jeździ. Książka z płytą - Matthias von Bornstädt, Vera Schmidt - opis książki:

Oto pełne dobrego humoru opowiadanie z ciekawostkami naukowymi. To zabawna historia o dzielnym mysim podróżniku i odkrywcy, z której dzieci mogą się dowiedzieć, jak działają sprzęty z naszego otoczenia i jakie siły to sprawiają. Ekspresyjne ilustracje oraz dynamiczny tekst, odpowiadający na wiele naukowych pytań zadawanych przez dzieci, to prawdziwa gratka dla wszystkich ciekawych świata. Na dołączonej do książki płycie CD znajduje się interesująco opowiedziana historia, której towarzyszą muzyka, rozmaite odgłosy oraz mnóstwo dodatkowych informacji. Dzięki temu opowiadaniu dzieci poznają otaczający je świat i rządzące nim naturalne prawa.

Książka podzielona jest na 12 krótkich rozdziałów. Każdy z nich wraz z nagraniem odtworzonym z płyty CD to wspaniała lekcja wiedzy o świecie. Może ją przeprowadzić zarówno nauczyciel w szkole lub w przedszkolu, jak i każdy rodzic bądź opiekun w domu. To zachęta do zainteresowania się nauką, zwłaszcza prawami fizyki, i szukania odpowiedzi na pytanie, jak to się dzieje, że rakieta lata, statek pływa, a samochód jeździ.

Książka „Nosek supermysz na tropie. Dlaczego rakieta lata, statek pływa, a samochód jeździ. Książka z płytą” - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność.

Książka posiada 32 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Nosek supermysz na tropie. Dlaczego rakieta lata, statek pływa, a..."