pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nora

Autor książki:

Katarzyna Puzyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 900 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788382950595
ISBN: 978-83-8295-059-5
Data: 2022-03-29
Cena wydawcy: 44.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Dziewiąty tom sagi o Lipowie.

Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś targnie się na jej życie Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej już dawno karuzeli Co kryje studnia w zagajniku wśród pól Czy aspirant Daniel Podgórski uporządkuje wreszcie swoje życie prywatne i zdoła powstrzymać mordercę, zanim zginie ktoś jeszcze
Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) - z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

Książka "Nora" - Katarzyna Puzyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 900 stron i została wydana w 2022 r.