pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nikt mi się nie oprze

Autor książki:

Susan Elizabeth Phillips

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 205x130 mm
EAN: 9788324159314
ISBN: 978-83-2415-931-4
Data: 2016-07-22
pozycja niedostępna

Opis książki:

"Książki Susan Elizabeth Phillips są świetne - zabawne, romantyczne, wciągające, takie, jakie my, kobiety, lubimy najbardziej".

lubimyczytac.pl
Lucy zamierza wyjść za Teda - absolutny ideał.

Meg zamierza jej przeszkodzić - za wszelką cenę.

Meg, najlepsza przyjaciółka Lucy, wie, że za nic w świecie nie można dopuścić do tego małżeństwa. Ale najwyraźniej nikt poza nią tego nie rozumie. Meg staje się najbardziej znienawidzoną kobietą w miasteczku, gdzie ma się odbyć ślub i gdzie utknęła z rozlatującym się samochodem i pustym portf elem. Spłukana, zdana tylko na siebie, narażona na wściekłość niedoszłego (i nieodparcie pociągającego) pana młodego jest pewna, że zdoła przetrwać to wszystko. Bo co gorszego może się jej jeszcze przydarzyć? Przecież chyba nie straci głowy dla Pana Nikt Mi Się Nie Oprze?

SUSAN ELIZABETH PHILLIPS, była aktorka i reżyser, jest jedną z najpopularniejszych autorek współczesnych powieści kobiecych. Jej książki zachwycają czytelniczki na całym świecie. Pełne życia, błyskotliwe, skrzące się humorem powieści zajmują najwyższe miejsca na listach bestsellerów "New York Timesa" i zdobywają prestiżowe nagrody, m.in. Romanti c Times Lifeti me Achievement Award.

Książka "Nikt mi się nie oprze" - Susan Elizabeth Phillips - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2016 r.