pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nigdy nie wygrasz

Autor książki:

Karolina Wójciak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wójciak Karolina
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 474 s.
EAN: 9788395858826
ISBN: 978-83-9585-882-6
Data: 2021-10-06
31.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Majką wszyscy pomiatają. Gdy wygrywa miliony na loterii, ma szansę odmienić swój los. Naiwna, ściąga jednak na siebie szereg kłopotów. Darek ma dość beznadziejnej pracy i kiszenia się w małżeństwie, dla którego poświęcił młodzieńcze marzenia. Gdy pojawia się szansa na karierę, postanawia w końcu zrobić coś dla siebie. Czy szczęście można kupić? Czy ambicja może zaślepić?
Nigdy nie wygrasz to historia o zemście, ułudzie, bezwzględnym zabójcy i miłości, która nie ma prawa się ziścić.

Dominika Matuła
Do bólu prawdziwa. Wzbudzająca skrajne emocje. Mocna i kontrowersyjna. Ludzkie charaktery przedstawione w mistrzowski sposób. Już dawno żadna książka mnie tak nie rozstroiła.

Melissa Darwood
Długo nie mogłam się otrząsnąć! To niesamowicie wciągająca i zaskakująca historia, która pokazuje, ile wart jest człowiek, a ile pieniądze!
Agnieszka Rybska, blonderka.pl
Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze! W tym przypadku pieniądze zniszczyły wszystko i wszystko się zniszczyło przez pieniądze! Każde zdanie, każde słowo w tej książce jest tam, gdzie powinno być! Kolejna powieść autorki, w której nie ma za dużo ani za mało! Tęsknię za czasem spędzonym z Nigdy nie wygrasz, bo są to wygrane chwile.

Marta Tyszkiewicz, profil z pasją (instagramerka)
Jeżeli myślisz, że pieniądze, to jedyne, czego brakuje ci do szczęścia, to koniecznie musisz przeczytać Nigdy nie wygrasz. Bardzo mocna i realistyczna książka. Mocna do tego stopnia, że już nigdy nie zagram w lotto.

Anna Linka, zlakarma (instagramerka)

Książka "Nigdy nie wygrasz" - Karolina Wójciak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Wójciak Karolina. Książka posiada 474 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.38 zł. Zapraszamy na zakupy!