pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nigdy nie pozwolę ci odejść
Tytuł książki:

Nigdy nie pozwolę ci odejść

Autor książki:

Katy Regnery

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 488 s.
EAN: 9788378897828
ISBN: 978-83-7889-782-8
Data: 2018-12-31
30.80  42.90  12.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Książka autorki bestsellerów New York Timesa, Katy Regnery, opowiadająca historię o żalu, zdradzie, porwaniu, przemocy, stracie, pasji oraz miłości.

W tej współczesnej wersji Jasia i Małgosi trzynastoletnie sieroty, Griselda i Holden, po trzech latach niewoli uciekają od porywacza i próbują przejść przez rzekę Shenandoah. Niestety, tylko jednemu z nich udaje się dotrzeć do bezpiecznego miejsca, a drugie zostaje w tyle.

Dziesięć lat później chłopak Griseldy zabiera ją do podziemnego klubu, by obejrzeć nielegalne walki. Gdy Griselda nagle widzi na ringu Holdena, jej świat zostaje przewrócony do góry nogami.

Gorzki żal, narastająca przez lata złość oraz fizyczne i psychiczne blizny stają na ich drodze; są niebezpieczne niczym nurt rzeki Shenandoah.

Nigdy nie pozwolę ci odejść to opowieść o strachu i nadziei, o porażce i przetrwaniu oraz o dwojgu ludziach - kiedyś głęboko zranionych - którzy dowiadują się, że miłość jest jedyną rzeczą, jaka może sprawić, że znów staną się sobą.

Sceny miłosne są namiętne i wyśmienicie intensywne. Z każdą stroną więź głównych bohaterów staje się mocniejsza i sprawia, że czytelnik wpada w sidła tej książki.

? RT Book Reviews"

Książka "Nigdy nie pozwolę ci odejść" - Katy Regnery - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Katy Regnery - autor m.in.:
Produkty podobne:
Nigdy nie pozwolę ci odejść - okładka książki

Nigdy nie pozwolę ci odejść

Marta W. Staniszewska
Cena naszych pragnień - okładka książki

Cena naszych pragnień

Dominika Smoleń
Pojednanie. Tom 4 - okładka książki

Pojednanie. Tom 4

Lauren Rowe
Nigdy Ci nie wybaczę - okładka książki

Nigdy Ci nie wybaczę

Anna Mentlewicz