pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nigdy nie mówię nigdy

Autor książki:

Marta W. Staniszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 270 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381192880
ISBN: 978-83-8119-288-0
Data: 2018-11-27
25.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Marta W. Staniszewska, autorka powieści erotycznych powraca ze Spin-off serii "Nigdy..." w nowym i niezwykle apetycznym wydaniu.

Samantha nie marzy o szczęśliwym zakończeniu przy jednym mężczyźnie, wiedzie życie ułożonej bizneswoman po trzydziestce, właścicielki całkiem nieźle prosperującej firmy wnętrzarskiej i nie w głowie jej ani związki, ani tym bardziej dzieci. Po śmierci matki rzuca się w wir pracy i nic nieznaczących romansów. Nawet porady przyjaciółki i przykład szczęśliwego życia kuzynki nie powodują u niej cienia refleksji nad własną egzystencją. Gdy więc pewnego wieczoru w jej życiu pojawia się Henry, i wyrywa ją z rąk zaborczego kochanka, Sam nie wierzy, że to, co ją spotkało może mieć jakieś głębsze znaczenie. Z czasem jednak spędza z Henrym coraz więcej czasu, a jej wewnętrzne mury zaczynają pękać. Jednak ani ona, ani Henry nie spodziewają się, że wkrótce ich znajomość stanie się początkiem serii zdarzeń, które mogą doprowadzić do katastrofy, jakiej żadne z nich się nie spodziewa. Czy zorientują się w porę, że nie każdy jest tym za kogo się podaje?
Powieść porywa od pierwszych stron erotyzmem, by po chwili ukoić i otulić prawdziwym uczuciem. Bohaterowie niestety zbyt późno uświadamiają sobie, że, jak to w prawdziwym życiu bywa, nie wszystko toczy się zawsze tak jak to sobie zaplanowaliśmy?

Książka "Nigdy nie mówię nigdy" - Marta W. Staniszewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 270 stron i została wydana w 2018 r. Cena 25.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.