pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niezwykła przygoda Żumy i jej balonowej gumy

Autor książki:

Wojciech Wajda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 196 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788381473422
ISBN: 978-83-8147-342-2
Data: 2019-03-18
23.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Odkryj magiczną moc książek, przyjaźni i... gumy balonowej!
Ania wraz ze swoją mamą przeprowadza się do Warszawy. W nowym miejscu czuje się zagubiona - nie ma tu żadnych znajomych i musi sama radzić sobie w szkole. Dodatkowo brakuje jej towarzystwa ukochanego taty, który zaginął w tajemniczych okolicznościach jeszcze przed przeprowadzką. Wszystko zmienia się pewnego dnia, kiedy Ania poznaje Dionizego. Szybko zaprzyjaźnia się z chłopcem i przypadkiem trafia na ślad zaginionego taty. Wie, że musi spróbować go odnaleźć za wszelką cenę. Przyjaciele wyruszają w ekscytującą podróż, podczas której czeka ich spotkanie z nieznajomym z innego wymiaru, walka z niebezpiecznymi porywaczami oraz wyprawa na planetę przyszłości. Co wyniknie z tych niesamowitych przygód? Czy misja Ani i Dionizego zakończy się sukcesem? Przekonajcie się sami!
W mieszkaniu Ani nadal panowała błoga cisza. Dziewczynka już jednak nie spała. Siedziała na swoim łóżku i spoglądała na pomarańczowy zegar wiszący na ścianie. Po kilku minutach rozmyślania, Ania usłyszała dźwięk otwierających się drzwi. W przedpokoju zaświeciło się światło, ale już po chwili zgasło. Był to znak, że mama przygotowała śniadanie i wyszła do pracy. Ania poczuła się niepewnie. Coś nowego zaczęło ją niepokoić. Od przeprowadzki z Krakowa do Warszawy, jej dotychczasowe życie stanęło na głowie. W dodatku nieobecność taty sprawiła, że dziewczynce trudno było przyzwyczaić się do nowej sytuacji.

Wojciech Wajda - Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie pracuje jako nauczyciel języka polskiego. Wśród innych propaguje ideę działania w wolontariacie. Jego zainteresowania to książki, podróże górskie, gry planszowe oraz koty.

Książka "Niezwykła przygoda Żumy i jej balonowej gumy" - Wojciech Wajda - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 196 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.