pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niezapomniane wrażenie. Rezydencja Belmont

Autor książki:

Alexander Tamera

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 576 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788365843319
ISBN: 978-83-6584-331-9
Data: 2018-08-23
33.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Największym marzeniem Claire Laurent jest uznanie w artystycznym świecie. Na drodze dziewczyny staje jednak ojciec, który naciska, by córka zajmowała się fałszerstwem. Zaledwie rok po zakończeniu wojny secesyjnej jest zmuszona uciekać z Nowego Orleanu do Nashville, gdzie jej losy krzyżują się z losami adwokata Suttona Monroe. Choć spotykają się w niezbyt komfortowych okolicznościach, prawnik traktuje ją jak dar niebios. Obracając się pośród elit Nashville, artystka wierzy, że spełnienie marzenia, by wywrzeć niezapomniane wrażenie w świecie sztuki, jest na wyciągnięcie ręki? Pod warunkiem, że jej nielegalna przeszłość nie zostanie odkryta.

Unioniści zniszczyli dom Suttona i skonfiskowali ziemie, a teraz chcą jeszcze odebrać honor jego rodzinie. Prawnik jest zdeterminowany, żeby odzyskać to, co do niego należy, i naprawić wielką krzywdę, ale odkrywa prawdę, która może go kosztować dużo więcej, niż był sobie w stanie wyobrazić? łącznie z utratą kobiety, którą kocha.

Miejscem akcji powieści jest historyczna rezydencja Belmont w Nashville - olśniewający przedwojenny majątek wybudowany przez Adelicię Acklen.

Niezapomniane wrażenie to porywająca historia o miłości, kraju podnoszącym się po zniszczeniach wojny, powrocie do życia tych, którzy zostali zranieni, i o odwadze, jaką muszą mieć, by przyjąć siebie i innych takimi, jakimi są naprawdę.

Książka "Niezapomniane wrażenie. Rezydencja Belmont" - Alexander Tamera - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 576 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.