pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niezapominajki

Autor książki:

Monika Fudali

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 102 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788380832381
ISBN: 978-83-8083-238-1
Data: 2016-07-22
Cena wydawcy: 23.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Złe wieści zatrzymują na chwilę pracę serca. Niczym niesprawna maszyna, ciało zapomina żyć. Usłyszane informacje potrafią wstrzymać oddech, ściąć krew w żyłach, odebrać wzrok, mowę, ogłuszyć, zachwiać równowagę czy pomieszać w głowie. Niby tylko słowa, dźwięki wypływające z ust, a jak wielką siłę mają. Niespodziewany pocisk wystrzelony przez dobrze zakamuflowanego snajpera. Gwałtowne, pewne i precyzyjne pociągnięcie za cyngiel. Tym właśnie jest wiadomość o czyjejś śmierci.

Siostra Chrisa, Emily, ginie w tragicznym wypadku. Pijany kierowca zamknął jej oczy na zawsze. Światło, jakim była dla niego, niespodziewanie znika, a on pozostaje sam z bólem straty. Jednak pojawia się ktoś jeszcze - niepełnosprawny chłopiec, z którym wspólnie próbują pogodzić się z jej śmiercią.

Monika Fudali (ur. 1988 w Krakowie) - absolwentka Wydziału Edukacji oraz Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego, artystka i nauczycielka. Miłośniczka książek, muzyki i dobrej kawy. Debiutowała opowiadaniami z dreszczykiem "Kumulacja Cierpień i Kumulacja Gniewu". Pisze horrory, fantastykę oraz powieści z elementami paranormalnymi.

Książka "Niezapominajki" - Monika Fudali - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 102 stron i została wydana w 2016 r.