pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nienasycona

Autor książki:

Jettie Woodruff

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papierówka
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788366429185
ISBN: 978-83-6642-918-5
Data: 2020-06-18
26.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Myślałam, że utrata pamięci to najgorsze, co mogło mi się przytrafić. Bez wspomnień o tym, kim jestem i skąd pochodzę, czułam się, jakbym podczas jazdy samochodem mogła skręcać wyłącznie w prawo. Wszystkie drogi prowadziły mnie w tę samą stronę. W kierunku, którego wolałabym uniknąć - do mrocznego tunelu, w którego czeluść musiałam się zapuścić, jeśli chciałam poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Okazało się jednak, że są rzeczy znacznie gorsze niż utrata pamięci. Że jest ona niczym w porównaniu z prawdą o tym, kim jestem i jakie sekrety skrywam. Przyciąganie, któremu nie potrafiłam się przeciwstawić, i pasja dzielona z mężem w połączeniu z zatartą w pamięci przeszłością wywołały całkiem nową burzę. Istny Armagedon zrodzony z dwóch odmiennych rodzajów szaleństwa. Głupia mała rybka.

"Każda historia ma trzy wersje: jej, jego i tę prawdziwą" - tak słowami jednego z bohaterów można by pokrótce streścić Nienasyconą, kolejną odsłonę przygód Gabrielli Pierce. W kontynuacji tej mrocznej i przesyconej erotyzmem powieści krok po kroku odsłaniamy historię związku Gabby, tym razem także z perspektywy jej męża. Jeśli myślałyście, że Jettie Woodruff niczym Was już nie zaskoczy, cóż? myliłyście się. Plejada nowych, zaskakujących postaci, sekrety, których ujawnienie może zburzyć kruche status quo rodziny Pierce ów, szalone zwroty akcji, huśtawka skrajnych emocji - to i jeszcze więcej znajdziecie na kartach Nienasyconej. Czy Gabriella odnajdzie w swej niełatwej przeszłości odpowiedzi na nurtujące ją pytania? Czy zdoła ustalić, którą z bliźniaczek tak naprawdę jest i co się stało z drugą z sióstr Delgardo? I wreszcie, w jaki sposób długo skrywana prawda wpłynie na nią samą i na jej najbliższych?

Książka "Nienasycona" - Jettie Woodruff - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Papierówka. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.26 zł. Zapraszamy na zakupy!