pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niedocenione dźwięki. Rezydencja Belmont #3

Autor książki:

Alexander Tamera

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788366297159
ISBN: 978-83-6629-715-9
Data: 2019-10-04
31.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Utalentowanej skrzypaczce, Rebece Carrington, szkolonej we Wiedniu, podstępem udaje się dostać na przesłuchanie do nowo powstającej filharmonii w Nashville. Jednak powszechnie uważa się, że kobiety są "zbyt słabe i delikatne", aby sprostać wymaganiom pracy w orkiestrze. Stąd też nadzieje Rebeki szybko pryskają, gdy okazuje się, że dyrygent, pragnący zaistnieć w muzycznym świecie, tańczy, jak mu opinia publiczna zagra. Co gorsza, Adelicia Acklen Cheatham, pani Belmont i nowa pracodawczyni Rebeki, ma podobne zdanie.

Doceniany w całym kraju muzyk, Nathaniel Tate Whitcomb, ma kierować nową orkiestrą. Pomimo chwilowego wypalenia, coraz częstszego brzęczenia w uszach i nawracających bólów głowy musi ukończyć kompozycję na uroczystość otwarcia nowego budynku. Co ważniejsze, chce to zrobić dla kogoś, kto zasiał w nim miłość do muzyki - dla umierającego ojca. Kiedy dolegliwości Tate a się nasilają, kompozytor zaczyna wierzyć, że Rebeka może mu pomóc ukończyć dzieło. Jak jednak ma odzyskać zaufanie kobiety, której sam zniszczył marzenia?
Niedocenione dźwięki wprowadzą nas w świat muzyków klasycznych w czasach, gdy wysiłki kobiet przemieniały nie tylko serca mężczyzn, ale także historię świata.

Książka "Niedocenione dźwięki. Rezydencja Belmont #3" - Alexander Tamera - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.42 zł. Zapraszamy na zakupy!